Корисні поради
на всі випадки життя
» » Поради щодо лікування ерозії шийки матки

Поради щодо лікування ерозії шийки матки

Додано: 14.01.14
Поради щодо лікування ерозії шийки маткиЕрозія шийки матки є одним з найпоширеніших захворювань в жіночій гінекології. Даний діагноз ставиться мільйонам жінок щорічно. Що це за хвороба і як її лікувати?

Причини виникнення ерозії шийки матки досить різноманітні. До них можна віднести різні статеві інфекції, запалення піхви, дисбактеріоз та інші. Крім того, раніше початок статевого життя також може призвести до розвитку ерозії шийки матки. Варто відзначити, що слизова оболонка дозріває приблизно до 20-23 років життя, тому різні захворювання і інфекції дуже небезпечні в даному віці.

Травми шийки матки також можуть призвести до її ерозії. Основна причина таких травм - аборти і пологи. Гормональні розлади також можуть стати причиною розвитку даного захворювання.

Ерозія шийки матки при ранньому її виявленні піддається ефективному лікуванню. Всього існує кілька методів лікування захворювання матки. Вибір методу лікування проводиться в залежності від стадії захворювання, структури і величини ураження. При наявності будь-якого запального процесу в шийці матки необхідно визначити причини його виникнення. При цьому проводиться курс антибактеріальної терапії.

Слід зазначити, що існує і псевдоерозія шийки матки, яка розвивається при ураженні слизових оболонок різними інфекціями та вірусами. При цьому лікарі застосовують хімічні коагулянти у вигляді аплікацій на слизову оболонку шийки матки. Після таких аплікацій проводиться спеціальний курс, спрямований на відновлення слизової оболонки.

Поради щодо лікування ерозії шийки маткиНайбільш прийнятним способом лікування ерозії шийки матки є физиохирургическое втручання. До таких методів можна віднести припікання електричним струмом, кріодеструкцію, лазерну коагуляцію.

При кріодеструкції шийка матки обробляється під наднизькою температурою рідким азотом. При цьому проводиться виморожування до здорової тканини. Такий метод абсолютно безболісний і не залишає рубців. Варто зазначити, що даний метод лікування ерозії шийки матки не так вже і доріг, тому доступний практично кожній хворій жінці.

Найбільш ефективною технікою лікування вище озвученого захворювання є разноволновая хірургія. В якості ножа при цьому використовуються радіохвилі. Вартість такого методу лікування приблизно в два рази більше кріодеструкції.

До вартості курсу лікування необхідно додати вартість консультації у гінеколога. Як можна частіше перевірятися у свого лікаря, щоб вчасно виявити ерозію шийки матки.