Корисні поради
на всі випадки життя
» » Все в житті повертається - Принцип бумеранга!

Все в житті повертається - Принцип бумеранга!

Додано: 09.08.14
Все в житті повертається - Принцип бумеранга!
Кажуть, що наше життя непередбачуване однак варто знайти час на те, щоб поспостерігати за ситуаціями, як розумієш: все в ньому взаємопов'язано. Хоча деколи зв'язок цей дуже прозора, її не так легко помітити, іноді, варто лише присмитися - все як на долоні. Особливо добре простежується даний факт в так званому ефекті бумеранга. Про нього, напевно, багато хто чув, тільки от мало хто сприймає всерйоз.

Що таке ефект бумеранга?

Що таке бумеранг, мабуть, відомо всім. Це метальне знаряддя, що має властивість повертатися, пролетівши деяку відстань. Цікаво, що той же ефект проявляється в нашому житті постійно в наших вчинках, думках і емоціях. Про це кажуть нам, нехай трохи алегорично, старовинні приказки, та ж сама "що посієш - те й пожнеш", а також деякі уривки з Біблії. Ці фрази неспроста пробралися в наше життя: вони підказують нам правильні рішення.
Все в житті повертається - Принцип бумеранга!В чому ж полягає той самий ефект бумеранга? Суть його в тому, що кожна людина щодня кидає десятки таких бумерангів. Це - його слова, сказані комусь, його вчинки, його думки і емоції. І вони повернуться, причому іноді їх повернення буває в кілька разів більш сильним. Прийнято вважати, що "повернеться втричі більше", однак це досить суб'єктивне судження. Але, принаймні, те, що ви відправляєте в світ, в нашому житті повертається завжди, а сьогодні чи через рік - не так важливо.

Ось і посміться: якщо ви відправляєте у Всесвіт щось радісне, добре, то отримаєте незабаром щось хороше, чи то матеріальні або духовні блага. Якщо ж відправлений вами бумеранг - це злість, образа, поганий вчинок, погані слова, якими були зачеплені почуття іншої людини, то чекайте удару долі.

Як виявляється цей закон?

Уявіть собі: йдете ви по вулиці, а на дорозі впав чоловік, послизнувся і, здається, пошкосм собі ногу. Зараз ви можете пройти повз: в цілому, навряд чи з вами щось погане в житті трапиться. Тим не менш, через якийсь час вам теж може знадобитися допомога, і тоді багато відмовлять. Ви навіть не зможете зв'язати ситуації між собою: адже людина на дорозі впав, а вам, припустимо, затримали зарплату на місяць. Але в першому випадку ви байдуже пройшли повз, а в другому - знайомі байдуже пройдуть повз вашої проблеми.

Якщо ж ви допоможете людині, то добра можна очікувати звідки завгодно . Важливо лише не зациклюватися на очікуванні "нагороди", повернення бумеранга.

Все в житті повертається - Принцип бумеранга!
На цю тему в одного американського письменника ( Джо Вітале - Joe Vitale є дуже цікавий розповідь з власного життя . В цілому в своїй книзі він пише про те, що зрозумів: якщо щось хочеш отримати, потрібно навчитися це віддавати. А описаний такий випадок: у далекому минулому він потрапив в жахливу ситуацію, коли у нього зовсім не було грошей. Вранці він зібрався в магазин: тих 4 доларів , що йому вдалося нашкребти в будинку, вистачило б лише на молоко і хліб. Перспектив не було.

У відчаї він відправився за продуктами, але на перехресті побачив ще більш сумну картину життя: чоловік, дружина і дитина, змучені, стояли на узбіччі з невеликим плакатом, де говорилося, що у них немає ні грошей, ні роботи, ні житла (це були складні часи в країні), і вони просять хоч якоїсь допомоги. Родина ні до кого не підходила, щоб не нав'язуватися.

Автор книги зазнав дуже суперечливі почуття. Йому самому ледве чи не загрожувала голодна смерть, але вигляд убогої сім'ї з дитиною вразив його до глибини душі: кому-то в житті не пощастило ще більше. Він віддав половину своїх грошей батькові сімейства, залишивши собі лише на хліб.

Повертаючись додому з магазину, він помітив щось, валявшееся на землі. Це були 20 доларів .

Розповідь дуже вражаючий, і він - не вигадка. З тих пір автор задумався про закон бумеранга, застосовує його для своєї користі і вчить йому інших.

Важливо розуміти, що закон працює не з математичною точністю. Злодій може бути убитий - у нього не обов'язково повинні саме щось вкрасти. Вбивця може прожити довге життя до 100 років, при цьому будучи бідним, відкинутим і глибоко нещасним. Правсмо одне: віддаєте добро - отримуєте гарний, віддаєте зло - отримуєте біди. І повернутися ваш бумеранг може як відразу, так і через роки. Це важливо розуміти і тоді, коли ви творите добро, і тоді, коли робите комусь погано.

Цікаво й те, що "повернення" відбудеться, швидше за все, від іншої людини, при інших обставинах. Це чудовий кругообіг Всесвіту, прекрасний подарунок життя, і його потрібно підтримувати в хорошому сенсі.

Як використовувати ефект бумеранга в свою користь?

Все в житті повертається - Принцип бумеранга!
Знаючи про існування такого чудового закону, важко утриматися від того, щоб спробувати. Навіть якщо в житті ви людина байдужа, черствий і розважливий, можна здійснювати добрі вчинки заради вигоди: адже ви отримаєте хороше назад. А якщо ви обличчястість добра і чуйна, то буде вдвічі приємніше робити добро оточуючим.

Щоб зрозуміти, чого саме бракує вашим вчинкам, проаналізуйте своє життя . Чого вам бракує, в якій сфері вам не вистачає удачі? Якщо немає любові - бути може, ви її комусь недодали? Немає грошей - бути може, взяли щось чуже? Немає здоров'я - може, треба допомогти комусь вилікуватися? Хоча б морально направити людину на одужання Правило звучить приблизно так: "Чого ви не одержуєте, тому ви комусь відмовили". Знову ж таки, пам'ятайте, що зв'язок може бути прихованою.

А є більш просте формулювання: "Чого хочете для себе і давайте людям!" Тут простіше знайти взаємозв'язок. Робіть гарні дрібниці кожен день. А результати, повірте, не змусять чекати.