Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як досягти успіху в житті?

Як досягти успіху в житті?

Додано: 09.08.14
Як досягти успіху в житті?
Всі ми, коли то задавали собі це питання: « Як досягти успіху в житті ?». Адже ви хочете мати багато корисних речей, мати можливість добре харчуватися, красиво і корисно відпочивати, дарувати гарні подарунки. Для всього цього потрібні гроші, багато грошей. Як їх заробити? Варіант вкрасти, ми зараз розглядати не будемо.
Для початку тобі потрібно поставити собі мету для чого тобі потрібні гроші. Наприклад, я хочу купити собі новий комп'ютер, для цього мені потрібно рівно 10 тисяч. Ось, мета у мене вже є. Не варто думати, що це занадто дрібна мета Вашого Величного існування ні, це не так. При досягненні дрібних цілей ми вчимося і набираємося досвіду, що б досягти чогось по-справжньому вартісного. Плюс до цього з дрібних деталей складається ціле, і людина не може жити тільки заради чогось одного, в цьому випадку він буде деградувати, а не розвиватися. Ну от у нас вже є мета купити комп'ютер, ми знаємо потрібну суму 10 тис. Тепер ви повинні зробити щось неординарне, вам потрібно повірити в думку. Як це зробити? Не дуже то й важко. Сідаєш у тихій кімнаті, коли тобі ніхто не заважатиме як мінімум пів години. Знаходиш в голові думка про свою мету (у нас це новий комп) і потихеньку починаєш обдумувати деталі свого майбутнього нового комп'ютера. Яким він буде? Якої потужності? Якої краси? Як прекрасно ти будеш за ним працювати? Коли всі деталі ти вже продумав, збери

все це в один уявний куля (уяви, що твоя думка про мрію - цілий світлий шар) і впусти ці деталі в кулю. Коли зробив це, включи душу, уяви, що крім цього кулі з метою тобі нічого в житті не треба, ти живеш заради досягнення цієї заповітної мети, яка захована в цьому кулі. Тепер давайте зробимо наш куля куленепробивним і водонепроникним. Зробили? Тепер скажіть собі: я ніколи не зраджу свою мрію, нехай мене краще вб'ють, але я ніколи не відступлюся. Не поспішайте, посидьте, подумайте над цим, удоскональте свою кулю в якому міститься мета до ідеалу.
Ось у нас вже є все необхідне для успішного старту на шляху до своєї мрії. Тепер залишилося зробити друге (перше це було створити куля з метою у себе в голові) найважливіше для досягнення мети - повірити у мрію (мета). Що вам заважає досягти вашої мети? Та нічого вам не заважає, хіба що ваша власна лінь. Ви можете все що завгодно силою думки і віри в неї. Якщо вам не лінь, давайте продовжимо. Ось ви сидите один у тихій кімнаті, вже зібрали всі необхідні думки у світлий шар з метою, він заполонив всю вашу голову, ви вірите в нього і він - є твоя надія, твоя віра твоя мета в житті, тільки заради цього ти і живеш, ти хочеш цього усім серцем. Збери всі світлі емоції що в тебе є і помісти в цей ідеальний світла куля з метою. Тепер у тебе є мрія (мета), віра, надія, прагнення, вогонь в очах. Ось так і домагаються успіху сильні люди, більше нічого не потрібно. Тепер утримуючи цей шар злегка підштовхніть себе до дій, запитайте мозок: «Що я повинен зробити, що здійснити свою мрію?», і клянуся собою, він вам відповість, якщо ви сильно вірите хочете. Більше нічого вам не потрібно для досягнення мети.
Якщо після прочитання цього у тебе виникли питання типу: для цього гроші, у мене бідна родина, у мене дуже багато інших проблем, я не можу зараз, у мене немає сили волі і т. д. - ти просто не хочеш. Я не кажу що ти слабкий, ти просто не хочеш.
Вищеописаний метод є ключем до досягнення будь-яких цілей в житті, незалежно від складності і масштабності.