Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи можна пробачити зраду

Чи можна пробачити зраду

Додано: 24.03.14
Чи можна пробачити зрадуБагато жінок вважають, що будь-який чоловік, який пішов на зраду, є зрадником. Але найчастіше таке зрада - це всього лише швидкоплинне, швидко минуще захоплення. Незважаючи на це, воно здатне за лічені секунди знищити навіть саму міцну сім'ю.

Що робити, дізнавшись про зраду коханого

Зрада - чи не найстрашніше, що може бути у відносинах між чоловіком і жінкою. Якщо один з партнерів зраджує, то інший відчуває біль, злість, а часом і ненависть до изменщику. Тому, дізнавшись про зраду коханої людини, перш за все, потрібно постаратися заспокоїтися і не дати волі негативним емоціям. Сядьте, зосередьтеся і спробуйте розібратися з ситуацією. Також не варто дізнаватися про всі подробиці зради, щоб не робити собі ще болючіше. Вам буде набагато легше прийняти і пробачити сам факт зради, ніж всі його подробиці.

Звичайно, будь зраді немає виправдання, такі вчинки завжди вважалися аморальними і аморальними. Тим не менш, багато жінок задаються питанням, чи можна пробачити зраду коханої людини?

З цієї ситуації є як мінімум два виходи. Деякі жінки вважають, що якщо чоловік вже зрасм один раз, то його вчинок неодмінно повториться в майбутньому. Тому його не варто прощати. Інші ж все-таки пропонують пробачити його і дати ще один шанс.

Але, якої думки б ви не дотримувалися, вам потрібно добре засвоїти, що в зраді потрібно звинувачувати не лише вашого партнера, але і саму себе, причому іноді навіть більшою мірою. Чоловік, який любить свою жінку, і його в ній все влаштовує, не стане змінювати просто так. Напевно щось не влаштовувало в вашій поведінці, відносинах партнера, він відчував себе чимось обділеним. Тому, дізнавшись про його зраду, слід, в першу чергу, розібратися в собі, зрозуміти, що ви робили не так, і пробачити себе за те, що не хотіли поліпшити ваші відносини. І, можливо, тоді ваш улюблений людина усвідомлює свою провину, у нього з'явиться можливість все виправити і повернути те, що між вами було.

Зрада - чи можна прощати

Насамперед, ви повинні розуміти, що якщо кохана людина вам змінив, значить, у нього були для цього певні причини. Дуже часто зрада відбувається з-за того, що у відносинах закоханої пари зникла новизна. Жінка і чоловік настільки звикли один до одного, що їх колишні почуття зникли або притупилися. Але ж можна було уникнути зради з боку одного з партнерів, урізноманітнюючи свою життя, привносячи в неї нові, свіжі фарби. Досить було вчасно це помітити і проявити трохи фантазії, і тоді б, можливо, вам вдалося повернути колишні почуття. Не виключено, що причина зради таїлася у ваших інтимних відносинах з коханим чоловіком. Можливо, йому чогось не вистачало, і це змусило його шукати задоволення своїх бажань десь на стороні. Можна було уникнути зради, вчасно запитавши у свого партнера, все його влаштовує у ваших стосунках. Швидше за все, ви просто відмовлялися помічати проблему, яка виникла, або ж просто не захотіли надати їй належного значення.

Зрада схожа на хворобу: щоб не витрачати сили на її лікування, краще вчасно провести профілактику. Якщо у ваших стосунках не буде виникати проблем, то у чоловіка не буде й підстав для зради. Тому вам варто бути уважною до свого партнера. Якщо вам здається, що щось у ваших стосунках змінилося, не треба закривати на це очі, постарайтеся разом розібратися в цьому. Тільки так ви зможете уникнути зради і зберегти те, що між вами на довгі роки.

Не потрібно прощати зраду коханої людини тільки на словах, так і не розібравшись в собі і не знайшовши її справжню причину, оскільки такі відносини все одно рано чи пізно закінчаться. Адже якщо ви не простите зрада в своїй душі, не змиріться з тим, що сталося, вашими вчинками і почуттями буде керувати злість і ненависть, тому ви постійно будете вихлюпувати свої емоції на партнера. Якщо ви дійсно пробачили коханій людині зрада, то не слід постійно нагадувати йому про те, що він зробив, так як він може вирішити, що простіше почати нові відносини, в яких його не будуть дорікати.

Не потрібно чекати, коли ваш партнер почне розчаровуватися у відносинах, намагайтеся не допустити цього, вгадуйте його бажання, говорите про те, що вас не влаштовує. Коли кожен з вас буде відчувати тільки щастя і радість, то вам не доведеться питати, чи можна пробачити зраду.

Звичайно, її можна і треба простити, але тільки тоді, коли вас з цією людиною пов'язують справжнє почуття любові і повне взаєморозуміння. Адже прощення - це не тільки прийняття того, що сталося, прощення - це ще й готовність усунути причини зради. Тому вам потрібно не тільки усвідомити і прийняти зраду коханої людини, але і зрозуміти, чому це сталося, знайти вади в ваших відносинах і спільними зусиллями виправити їх.

Пробачити зраду партнера можна, але спочатку вам потрібно пробачити себе за те, що знайшлася та, яка в чомусь перевершила вас. Тільки тоді зрада може зміцнити, а не зруйнувати ваші стосунки. Обов'язково обговорюйте з коханою людиною те, що сталося. Продовження відносин, які пережили зраду, можливі в тому разі, якщо обидва партнери прагнуть до цього, щире хочуть все виправити і налагодити.