Корисні поради
на всі випадки життя
» » Конденсат на бачку унітаза

Конденсат на бачку унітаза

Додано: 04.01.15
Рубрика: Ремонт
Конденсат на бачку унітаза
Багато власників квартир і будинків з прекрасно обладнаними санвузлами стикаються з проблемою утворення конденсату на бачку унітаза. «Плачу» бачок приносить своїм власникам масу проблем: його постійно доводиться витирати, підставляти під нього ємність для збору рідини, постійно виливати її вміст. А якщо втратити пильність, є ризик утворення серйозною калюжі, яка може дати текти не тільки на стелі сусідів, але і у ваших з ними відносинах. Тому, якщо ви не хочете зайвих проблем, з проблемою конденсату на сливному бачку унітаза потрібно боротися. Але для початку варто розібратися з причинами цього явища.

Чому з'являється конденсат на бачку унітаза?


Якщо ви помітили, то найчастіше проблема конденсату турбує нас взимку, коли в приміщенні досить-таки тепло, а вода з крана йде прямо-таки крижана. Саме різниця температур повітря і води в сливному бачку призводить до скупчення рідини, за умови, що в приміщенні досить висока вологість. Це обумовлено фізичними законами про перехід рідини з одного стану в інше, а проти цього, як відомо, протистояти складно.
Ми не будемо навіть намагатися порушувати закони природи, а просто спробуємо своїми силами вирішити проблему виникнення сильного конденсату на бачку унітаза.

Шляхи запобігання скупчення конденсату на унитазном бачку  • Вентиляція. Якщо є можливість, слід забезпечити постійну циркуляцію повітря в туалеті - поставити витяжку , провітрювати, тримати відчиненими двері.

  • Перевірте арматуру бачка. Можливо, причиною скупчення є несправність сливного механізму. Вода постійно стікає в каналізацію, тому, будучи в бачку, не встигає нагріватися.
  • Конденсат на бачку унітаза

  • Усунути різницю температур. Варіанта два - або відключити опалення в туалеті, або влаштувати подачу теплої води у бачок.

  • Мінімізувати змив води. Якщо сім'я велика, зробити це складно, але якщо великого потоку відвідувачів» туалету немає, то можна, припустимо, при відправленні «малої потреби натискати кнопку половинного сливу. Так, вода буде нагрівається до кімнатної температури за кілька годин і конденсат на туалетному бачку зникне сам по собі. Якщо така функція в бачку не передбачена, є сенс його замінити.

  • Обклеїти бачок зсередини термоізоляційним матеріалом. Ця порада часто попадається на відповідних тематичних форумах. Але, за відгуками деяких користувачів, які зважилися на подібне, метод не працює.