Корисні поради
на всі випадки життя
» » Які властивості повітря використовує подвійне скління вікон?

Які властивості повітря використовує подвійне скління вікон?

Додано: 19.12.15
Рубрика: Ремонт
Ще не так давно широким попитом користувалися звичайні дерев'яні вікна, які містили декілька незалежних рам. Подібні конструкції ставали джерелами протягів і добре пропускали пил в приміщення. Сьогодні їм на зміну прийшли більш досконалі пластикові вікна з подвійним склінням.

Що являють собою склопакети з герметичною повітряною камерою?

Які властивості повітря використовує подвійне скління? Представлена технологія теплоізоляції заснована на застосуванні декількох скляних панелей, що розділені невеликим об'ємом вільного простору. Даний проміжок заповнюється повітрям або інертними газами. Відстань між окремими скляними панелями може становити до 20 мм.


Які властивості повітря використовує подвійне скління вікон?
Щоб розібратися, які властивості повітря використовує подвійне засклення, досить розглянути його теплопровідність. Даний показник у повітряного простору надзвичайно низький. Іншими словами, прошарок, утворена між стеклами виступає поганим провідником тепла. В результаті при установці склопакетів даної категорії, нагріте повітря не покидає приміщення, а холод не проникає ззовні.

Безпека

Склопакет, виготовлений із застосуванням декількох панелей, більш надійний у порівнянні з одинарними конструкціями. Які властивості повітря використовує подвійне скління? Тут варто відзначити стійкість виробів даної категорії до ударних навантажень, що забезпечується за рахунок заповнення внутрішньої камери стисненим газом. Тому розбити або пошкодити їх набагато складніше. Щоб подолати таку перешкоду, зловмисникам доведеться добряче попотіти. У той же час подвійний склопакет по-справжньому легкий і зручний в експлуатації.


Конденсація

З настанням холодів на поверхні звичайних одинарних склопакетів утворюються крапельки води. При падінні температури навколишнього середовища останні замерзають, утворюючи іній і крижану кірку. Це знижує видимість, перешкоджаючи проникненню в приміщення сонячного світла.
Які властивості повітря використовує подвійне скління вікон?
Які властивості повітря використовує подвійне скління? Наявність герметичного шару між окремими склом дозволяє зберегти тепло, яке виходить від нагрівальних приладів. Подвійне скління створює бар'єр, який помітно знижує ефект конденсації.

На закінчення

Як видно, переваг вікон з подвійним заскленням предостатньо. Якщо ж необхідно посилити теплоізоляційні властивості віконної конструкції, варто віддати перевагу виробам з потрійним склопакетом. Однак це лише призведе до додаткових витрат, що не завжди виправдано.