Корисні поради
на всі випадки життя
» » Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях

Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях

Додано: 19.12.15
Рубрика: Ремонт
З допомогою хорошої дрилі ви зможете не тільки проробляти отвори в поверхнях, але й виконувати ряд інших функцій. Домашньому майстрові буде досить складно зробити вибір, відвідавши магазин, в якому представлено безліч моделей. Якщо ви вирішили вибрати дриль Bosch, то потрібно визначити, для яких потреб буде використовуватися інструмент. Деякі майстри, наприклад, використовують таке обладнання кожен день. Тоді як інші застосовують пристрій час від часу. Саме тому настільки важливо врахувати передбачуваний обсяг робіт і функціональність інструменту.


Відмінність побутової дрилі від професійної

Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях
Якщо ви вирішили підібрати для себе дриль Bosch, то важливо врахувати, що модель може бути професійної або побутової. Перша різновид призначена для постійного використання, вона володіє значною вартістю, а також ергономічним дизайном. Професійні варіанти характеризуються більш широкою областю використання в порівнянні з побутовими аналогами. Побутовий інструмент відрізняється універсальністю, а показники його якості та ціни гармонійно поєднуються. Працювати з допомогою такого інструменту можна лише 4 години протягом доби, в процесі найкраще забезпечувати відпочинок на 15-20 хвилин. Незначний час безперервної роботи пояснюється тим, що в побутових моделях встановлені малопотужні двигуни, а матеріали використовуються не самі надійні. Такі дрилі менше захищені від впливу пилу і води. Втім, серед позитивних якостей такого обладнання можна виділити безліч характеристик.


Чому варто вибрати побутову дриль

Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях
Дриль Bosch може бути побутової або професійною. Перша різновид призначається для виконання домашніх завдань, а серед її головних характеристик можна виділити універсальність. Дане устаткування може виступити в ролі ударного інструменту, за допомогою якого можна проробити отвори, закрутити шурупи і пробити перегородку. Подібні моделі досить часто оснащуються реверсом. Побутові пристрої виготовляються з використанням полегшених елементів, що робить їх не настільки важкими. Патрон для затиску інструменту зручний, корпус оснащений м'якими накладками. Зовнішній вигляд відрізняється ергономічністю, що полегшує процес експлуатації. Якщо ви вирішили вибрати дриль Bosch, яка призначена для побутового використання, можете розраховувати на захисні силові характеристики, що практично виключає отримання майстром травм. Подібне обладнання поставляється в кейсі, який наповнюється поруч комплектуючих, серед них патрон, запасні біти і свердла. Купуючи побутову модель, ви отримуєте інструмент, гарантія на який виявиться більше порівняно з тією, яку надає виробник на професійні варіанти. Якщо в паспорті зазначено, що інструмент здатний безперервно працювати протягом 7 годин або більше, то ви повинні знати, що перед вами професійна дриль Bosch, відгуки про яку будуть тільки позитивними.

Різновиди спеціалізованих моделей

Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях
Якщо вам потрібна акумуляторна дриль ударний Bosch, то за допомогою неї можна буде працювати з міцними матеріалами. За допомогою цього обладнання можна пробити стіну, а також просвердлити металеву поверхню. Така можливість забезпечується завдяки тому, що вісь інструменту обертається і здійснює характерні поштовхи, спрямовані назад і вперед. Якщо перед вами стоїть завдання, що полягає в тому, що потрібно просвердлити поверхню, то функцію ударного інструменту можна буде відключити. Такий інструмент буде позбавлений «п'яного» підшипника або елементів пневматичного типу. Принцип роботи агрегату зовсім інший, всередині у нього є зубчасті муфти, які утворюють "тріскачку" в сполученому вигляді. Пробити з допомогою такої моделі щось важке за типом бетону або цегли не вдасться, так як інструмент не витримає такого натиску. Такі ударні дрилі-шуруповерти акумуляторні Bosch не пристосовані для частих робіт, саме тому не варто порівнювати їх з перфораторами. Крім іншого, ударна функція спричиняє збільшення маси, а також люфтів шпинделя, що призводить до зменшення точності свердління. Саме тому універсальність не завжди можна назвати позитивною характеристикою.

Дриль з функцією шуруповерта

Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях
Дриль-шуруповерт Bosch GSR являє собою пристрій, який здатний свердлити і закручувати/вивертати гвинти, а також саморізи і шурупи. При необхідності складання меблів подібна модель стане відмінним рішенням. Та й у вирішенні дрібних завдань вона буде помічником. Однак якщо перед вами постало більш серйозне питання за типом різання отворів в міцному матеріалі, то потужності даного інструменту не вистачить. Дриль-шуруповерт акумуляторна Bosch, відгуки про яку досить непогані, здатна працювати на різній швидкості, може змінити режим імпульсний тип і передбачає зміну сили закручування.


Дриль кутового типу

Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях
Домашнім майстрам і професіоналам відомо, як складно буває просвердлити отвір у вузьких і важкодоступних місцях. Для вирішення таких завдань призначається кутова модель. Вона оснащена кутовим редуктором, в результаті обертовий вал знаходиться по відношенню до корпусу перпендикулярно. В таких агрегатах ударна функція бути не може. Що стосується потужності, то вона досить мала. Тому якщо перед вами акумуляторна дриль Bosch GSR, то не варто для приватного використання набувати кутову її різновид, так як покупка може виявитися недоцільним. В деяких випадках краще купити спеціальну насадку, яка передбачає можливість працювати під кутом. Її при необхідності можна надіти на звичайну дрель.

Дриль-міксер

Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях
Деякі універсальні моделі забезпечені насадкою, призначеної для перемішування мас різної консистенції, при цьому обсяг не повинен перевищувати 10 літрів. Така дрель Bosch 500 має з боків ручки, тоді як в комплекті йде кілька насадок. Прилади такого типу не мають надто великою потужністю, але це дає перевагу, виражене у довгій роботі без перегріву. Якщо ви потребуєте більш потужному агрегаті такого типу, то варто вибирати модель, яка володіє декількома ступенями захисту, що дозволяє доповнювати інструмент коронками і великими свердлами. Наявність муфти розривного типу забезпечує можливість більш високої безпеки приладу. Це вказує на те, що якщо інструмент заклинить, то це не викличе травми у людини.

Акумуляторна дриль

Яка дриль Bosch найкраща? Характеристики, огляд, відгуки про кращих моделях
Акумуляторна дриль Bosch GSR 1440 LI використовується в тих місцях, де немає можливості підключитися до мережі. Основний показник, на який варто звернути увагу, - це тип акумулятора. Якщо мова йде про нікель-кадмієвих різновидах, то вони відрізняються меншою довговічністю і припускають постійну експлуатацію. Саме з цієї причини їх не можна купувати для побутових потреб. Адже при цьому дриль може кілька місяців залишатися без дії. Літій-іонні, а також металогідридні акумулятори готові прослужити довше. Потужність таких приладів не висока, а використовувати їх можна, працюючи виключно з м'якими матеріалами.

Огляд кращих моделей

Розглядаючи ударну дриль марки GSB 13 RE Professional, можна відзначити, що вона є найбільш компактною в своєму класі. Вона споживає потужність в межах 600 W. З її допомогою в цегельній кладці можна пробити отвір, діаметр якого становить 15 мм. Що стосується деревини, то даний показник збільшується до показника, рівного 25 мм. Ще одна ударна дриль випускається під маркою GSB 1300 Professional. Вона відрізняється високою ефективністю і надійністю. Номінальна споживана нею потужність становить 550 W. Тоді як діаметр отворів, що пробиваються в цегельній кладці, становить 13 мм. Якщо ви вирішили вибрати кутову дриль, то можна віддати перевагу варіант марки GWB 10 RE Professional, призначений для роботи у важкодоступних місцях. Її потужність складає 400 W, а от діаметр отвору в деревині дорівнює 10 мм. Якщо є необхідність роботи зі сталлю, то цей показник знижується до 10 мм.

Відгуки про моделі, представлених вище

Вибираючи дриль представленої марки для бізнесу або вирішення побутових завдань, варто звернути увагу на одну з вище описаних моделей. Як стверджують користувачі, варіанти повністю відповідають заявленим характеристикам. Саме тому фахівці радять купувати такі варіанти, не боячись, що вони не виправдають очікувань. Як підкреслюють сучасний покупці, моделі здатні пробивати отвори, діаметр яких відповідають тим, що зазначені виробником у паспорті.

Поради щодо вибору

Якщо вам до вподоби виробник Bosch, акумуляторна дриль цієї компанії стане для вас відмінним помічником, але важливо перед здійсненням покупки звернути увагу на потужність. Середня потужність приладів змінюється в межах 500-900 ват. Для виконання завдань вдома не варто вибирати більш значний показник. Проте якщо у вас досить часто виникає потреба в свердлінні значних по діаметру отворів, то доведеться вибрати більш потужний пристрій, адже тільки крутний момент допоможе впоратися з навантаженнями. Слід пам'ятати про те, що при підвищенні потужності буде збільшуватися вагу. Тому для звичайних робіт вами може бути обрана дриль, потужність якої становить 700 Ват.

Частота обертання вала

Якщо ви віддаєте перевагу виробника Bosch, акумуляторна дриль даної марки може бути знайдена вами у будь-якому магазині відповідних товарів. Але при покупці важливо врахувати ще й вищезгаданий параметр. Чим більш значною виявиться швидкість, тим більш гладкими будуть після завершення робіт стінки отвору. Адже хороша швидкість дозволяє досягти більшого при малій потужності. Для полірування або ударних маніпуляцій висока швидкість є хорошим помічником. Тоді як загвинтити шуруп краще на швидкості, що не перевищує 500 оборотів в хвилину.

Висновок

Ці параметри неодмінно варто врахувати, адже в іншому випадку ви можете придбати інструмент з такими характеристиками, які можуть виявитися недостатніми для виконання певних завдань. Це стосується і пристроїв для побутового використання, вони можуть мати такий функціонал, за який доведеться заплатити зайві кошти, при цьому покупка виявиться недоцільним.