Корисні поради
на всі випадки життя
» » Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни

Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни

Додано: 19.12.15
Рубрика: Ремонт
З приходом холодної пори кожен власник власного житла замислюється про те, як зігріватися в люті морози, а також як зробити проживання більш комфортним. Сучасна промисловість розробляє і створює безліч різних пристосувань і приладів для цього, і моделі постійно модернізуються. Не так давно на прилавках магазинів відповідних товарів з'явилися інверторні обігрівачі.

Популярність

Такі обігрівачі швидко здобули популярність і широке поширення, так як сучасним покупцям важливі значна продуктивність і економічність. Компанії по виготовленню техніки все більше впроваджують нові системи, які здатні задовольнити перелічені вимоги. Таким чином, були розроблені і виконані інверторні обігрівачі. Вони відрізняються між собою за принципом дії, однак володіють загальними позитивними характеристиками.


Загальний опис

Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни
Подібна різновид пристрій володіє вбудованим інвертора, який перетворює змінний струм в постійний, при цьому змінюються напруга і частота. У фізиці цей процес називається інвертуванням. Описувані прилади являють собою генератори з періодичним напруженням. Вони за формою наближені до дискретного сигналу або синусоїді. Цей процес суттєво впливає на потужність агрегату. За рахунок цього електричні прилади при функціонуванні виявляють безшумність і економічність.

Основні переваги

Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни
Інверторні обігрівачі мають безліч переваг, серед них виділяють особливий режим роботи. Завдяки тому, що в системі є інвертор, після досягнення певної температури механізм не відключається, а продовжує функціонувати на менш значних оборотах. При цьому в кімнаті підтримується сприятливий мікроклімат. Прилад не витрачає енергію на процеси виключення і включення. Інверторні обігрівачі, відгуки про яких ви зможете прочитати в статті, повинні купуватися тільки після ретельного вивчення якісних характеристик обладнання.


При використанні інвертора відсутнє поняття великого струму в ході пуску. При запуску струм не вище номінального, що сприятливо позначається на терміні експлуатації пристосування. Інверторні обігрівачі завдяки вищеописаним якостями не потрібно постійно вимикати і включати. Дані цикли зменшують час роботи пристрою. Економія енергії складає від 30 до 50%, якщо проводити порівняння із звичайними приладами.

Відгуки про продуктивності і практичності

Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни
Настінний обігрівач інверторного типу відрізняється практичністю і високим коефіцієнтом корисної дії. Агрегат здатний гріти при низьких температурах, демонструючи високу продуктивність. Прилад показує співвідношення виробленого тепла в ході роботи до витраченої енергії. Цей показник становить 4. Даний факт вказує на те, що при витраті 250 ватт буде можливість отримати більше кіловата тепла. На думку споживачів, це є дуже хорошим показником.

Відгуки про безпеку і низькому рівні шуму

Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни
Настінний обігрівач інверторного типу відрізняється екологічністю при використанні і безпекою. Сучасний споживач підкреслює, що в роботі такі агрегати володіють низьким рівнем шуму за рахунок того, що швидкість обертання компресора при функціонуванні знижена, адже навантаження є неповною. Це позитивно позначається на людях, які знаходяться в кімнаті.

Негативний момент

Економні обігрівачі інверторного типу користуються сьогодні значною популярністю. Споживачі відзначають, однак, що даний прилад володіє високою вартістю. Іноді це змушує покупців робити свій вибір на користь іншого обладнання. Однак варто врахувати, що агрегат здатний себе виправдати в досить короткі терміни.
Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни

Особливості інверторного обігрівача

В даний час на ринку представлена величезна кількість обігрівачів. Серед найбільш поширених можна виділити інверторне різновид, яка працює на зрідженому та природному газі. Дані агрегати застосовуються для підтримки найбільш комфортної температури на відкритих майданчиках і в заміських котеджах. Пристрій відрізняється значною подачею тепла, що супроводжується незначними затратами палива при обігріві площ великих розмірів. Економні обігрівачі інверторного типу є мобільними приладами, які прості у використанні і дозволяють справлятися з ними навіть тим, хто не має професійних навичок. Досить часто споживач використовує і інфрачервоні інверторні обігрівачі. Вони застосовуються для обігріву житлових і господарських приміщень. Дані прилади характеризуються стійкістю до впливу вологи та опадів, тому такі агрегати зручно використовувати для обігріву дач і веранд. Останнім часом прилади такого типу знайшли своє застосування при влаштуванні систем опалення, які функціонують від електроенергії. Про них можна прочитати безліч позитивних відгуків. Подібне обладнання може функціонувати в тих місцях, де є доступ до електроенергії.
Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни
При використанні інверторного опалення у господарів не виникне необхідності оформляти документи, а також брати дозвіл на встановлення опалювальної системи. Найприємнішим для споживача фактором є те, що вартість обладнання є нижчим у порівнянні з іншими опалювальними системами. Якщо ви вирішили придбати газовий інверторний обігрівач, то він може лягти в основу опалення, при цьому даним обладнанням можна замінити газовий котел. Робота системи з використанням такого приладу буде полягати в тому, що електроенергія, яка надходить в котел, буде проходити через нагрівач. Інверторний котел при цьому стане виробляти індукційний струм. Якщо виникне ситуація, коли буде відключена електроенергія, котел може продовжувати функціонувати від акумулятора. Обігрівач має в складі дві частини, а саме теплообмінник і магнітний елемент.

Порівняння інверторного обігрівач з звичайним

Якщо розглядати кондиціонер, який оснащений інвертором, з тим, що його позбавлений, то можна відзначити, що в основі функціонування першого лежить принцип роботи теплового насоса. У його складі є два блоки, один з яких є внутрішнім, а другий – зовнішнім. У першому блоці є теплообмінник, в якому під дією значного тиску конденсується фреон. При цьому температура сягає позначки +80 градусів. Фреон в рідкому стані транспортується у другій блок, де тиск знаходиться на більш низькій позначці. В результаті того, що відбувається перепад тиску, фреон мігрує в газоподібний стан з рідкого. Таким чином, обігрівач інверторний електричний працює за простим принципом. Він високоэкологичен з тієї причини, що його функціонування не супроводжується процесом спалювання якого б то не було палива, а також викидом у зовнішнє середовище шкідливих речовин. Якщо проводити порівняння подібної моделі з звичайної, яка позбавлена інвертора, то можна побачити ряд відмінностей. Якщо правильно підібрати виріб, то воно буде здатне підтримувати температуру всередині приміщення в межах від +20 до -22 градусів. При цьому на вулиці може зберігатися температура від +30 до -35 градусів. Якщо за вікном не надто спекотна погода, то потужність обладнання змінити буде неможливо, так як компресор характеризується встановленої продуктивністю. Для точного підтримання температури агрегату необхідно, щоб потужність охолодження змінювалася. Дане питання вирішується досить просто. В той момент, коли виріб запускається, датчик терморегулювання здійснює контроль температури повітря в кімнаті. При зміні температури до позначки на 2 в бік зменшення компресор буде відключатися в автоматичному режимі. При цьому вентилятор, розташований у внутрішньому блоці, буде продовжувати функціонувати, з цієї причини вимкнення компресора не виявиться занадто помітним, кинутися в очі може лише підвищення температури.
Інверторні обігрівачі: переваги, особливості, відгуки, ціни
При піднятті позначки вище на 2 градуси в порівнянні з заданим значенням компресор знову включається, після весь цикл повториться багаторазово. В якості значної нестачі такої технології виступають великі коливання температур всередині приміщення. Це пояснюється тим, що для точного регулювання є необхідність у включенні і виключенні компресора. Це може стати причиною поломки або складнощів при роботі.

Додаткові позитивні особливості

Якщо ви вирішили вибрати інверторний обігрівач з терморегулятором, то зможете отримати обладнання, яке дозволяє економити значну кількість електроенергії. Завдяки особливим технічним характеристикам провід силовий мережі майже не нагріваються. Не можна не відзначити і відсутність реактивних складових струму, що супроводжується мінімізацією втрат коефіцієнта потужності. Агрегат забезпечений нагрівальними елементами, які пасивно відносяться до кисню.

Негативні особливості

Інверторні обігрівачі для дому мають деякі мінуси. Серед них можна виділити наявність складних електричних схем, які розташовуються у внутрішньому блоці. Це збільшує чутливість агрегату до перепадів, які відбуваються в мережі. У пристрої є електронні механізми, які виключають можливість включення компресора при температурі -11 градусів і нижче. Якщо температура зовнішнього середовища піднялася вище +42 градусів, то компресор теж не може бути включений. Прилади володіють нестандартними запчастинами, саме тому при необхідності ремонту можуть виникнути деякі складності, наприклад, тривалий період проведення робіт.

Вартість

Інверторні обігрівачі, ціна яких коливається в межах 3-6 тисяч гривень, виправдовують свою вартість в перші ж місяці експлуатації. На підтвердження цього переконання виступають відгуки споживачів, які неодмінно повинні вплинути на ваше рішення. Серед найбільш популярних марок - Ballu, Frico і "Елара".