Корисні поради
на всі випадки життя
» » Генератор вільної енергії своїми руками: схема

Генератор вільної енергії своїми руками: схема

Додано: 19.12.15
Рубрика: Ремонт
Основна маса людей переконана, що енергію для існування можна отримувати тільки з газу, вугілля чи нафти. Атом досить небезпечний, будівництво гідроелектростанцій – дуже трудомісткий і витратний процес. Вчені всього світу стверджують, що запаси природного палива можуть скоро закінчитися. Що ж робити, де ж вихід? Невже дні людства полічені?
Генератор вільної енергії своїми руками: схема

Все з нічого

Дослідження видів «зеленої енергії» в останній час ведуться все інтенсивніше, так як це є шляхом у майбутнє. На нашій планеті спочатку є все для життя людства. Треба тільки вміти це взяти і використовувати на благо. Багато вчених та просто любителі створюють такі пристрої? як генератор вільної енергії. Своїми руками, слідуючи законам фізики і власною логікою, вони роблять те, що принесе користь всьому людству.


Так про які явища йде мова? Ось кілька з них:
 • статичне або радиантное природне електрику;
 • використання постійних і неодимових магнітів;
 • отримання тепла від механічних нагрівачів;
 • перетворення енергії землі та космічного випромінювання;
 • имплозионние вихрові двигуни;
 • сонячні теплові насоси.
 • У кожної з цих технологій для вивільнення більшого обсягу енергії використовується мінімальний початковий імпульс. Як зробити генератор вільної енергії своїми руками? Для цього потрібно мати сильне бажання змінити своє життя, багато терпіння, старання, трохи знань і, звичайно, необхідні інструменти і комплектуючі.
  Генератор вільної енергії своїми руками: схема

  Вода замість бензину? Що за дурниці!

  Двигун, що працює на спирті, напевно, знайде більше розуміння, ніж ідея розкладання води на молекули кисню і водню. Адже ще в шкільних підручниках сказано, що це абсолютно нерентабельний спосіб отримання енергії. Проте вже існують установки для виділення водню способом надефективні електролізу. Причому вартість отриманого газу дорівнює вартості кубометрів води, використаних при цьому процесі. Не менш важливо, що витрати електрики теж мінімальні.


  Швидше за все, в найближчому майбутньому поряд з електромобілями по дорогах світу будуть їздити машини, двигуни яких будуть працювати на водневому паливі. Установка надефективні електролізу – це не зовсім генератор вільної енергії. Своїми руками її досить важко зібрати. Однак спосіб неперервного отримання водню за даної технології можна поєднати з методами одержання зеленої енергії, що підвищить загальну ефективність процесу.
  Генератор вільної енергії своїми руками: схема

  Один з незаслужено забутих

  Таким пристроям, як безпаливні двигуни, абсолютно не потрібне обслуговування. Вони абсолютно безшумні і не забруднюють атмосферу. Одна з найбільш відомих розробок у сфері екотехнологій – принцип отримання струму з ефіру за теорією Н. Тесли. Пристрій, що складається з двох резонансно налаштованих трансформаторних котушок, є заземленим коливальним контуром. Спочатку генератор вільної енергії своїми руками Тесла зробив в цілях передачі сигналу на далекі відстані. Якщо розглядати поверхневі шари Землі як величезний конденсатор, то можна уявити їх у вигляді однієї струмопровідної пластини. В якості другого елементу в цій системі використовується іоносфера (атмосфера) планети, насичена космічними променями (так званий ефір). Через обидві ці «пластини» постійно течуть різнополярні електричні заряди. Щоб «зібрати» струми з ближнього космосу, необхідно виготовити генератор вільної енергії своїми руками. 2013 рік став одним із продуктивних у цьому напрямку. Всім хочеться користуватися безкоштовним електрикою.
  Генератор вільної енергії своїми руками: схема

  Як зробити генератор вільної енергії своїми руками

  Схема однофазного резонансного пристрою Н. Тесла складається з наступних блоків:
 • Дві звичайні акумуляторні батареї з 12 Ст.
 • Випрямляч струму з електролітичними конденсаторами.
 • Генератор, що задає стандартну частоту струму (50 Гц).
 • Блок підсилювача струму, спрямований на вихідний трансформатор.
 • Перетворювач низьковольтного (12 В) напруги в високовольтне (до 3000 В).
 • Звичайний трансформатор з співвідношенням обмоток 1:100.
 • Підвищувальний трансформатор напруга з високовольтної обмоткою і стрічковим серцевиною, потужністю до 30 Вт.
 • Основний трансформатор без сердечника, з подвійною обмоткою.
 • Понижуючий трансформатор.
 • Феритовий стрижень для заземлення системи.
 • Усі блоки з'єднуються установки згідно із законами фізики. Система налаштовується досвідченим шляхом.
  Генератор вільної енергії своїми руками: схема

  Невже все це правда?

  Може здатися, що це абсурд, адже ще один рік, коли намагалися створити генератор вільної енергії своїми руками - 2014. Схема, яка описана вище, просто використовує заряд акумулятора, на думку багатьох експериментаторів. На це можна заперечити наступне. Енергія надходить в замкнутий контур системи від електрополя вихідних котушок, які отримують її від високовольтного трансформатора завдяки взаємному розташуванню. А зарядом акумулятора створюється і підтримується напруженість електричного поля. Вся інша енергія надходить з навколишнього середовища.

  Безпаливні пристрій для отримання безкоштовного електрики

  Відомо, що виникнення магнітного поля в будь-якому двигуні сприяють звичайні котушки індуктивності, виготовлені з мідного або алюмінієвого дроту. Щоб компенсувати неминучі втрати внаслідок опору цих матеріалів, двигун повинен працювати безперервно, використовуючи частина вироблюваної енергії на підтримання власного поля. Це значно знижує ККД пристрою.
  В трансформаторі, працюючому від неодимових магнітів, немає котушок самоіндукції, відповідно і втрати, пов'язані з опором, відсутні. При використанні постійного магнітного поля струми виробляються ротором, що обертається у цьому полі.
  Генератор вільної енергії своїми руками: схема

  Як зробити невеликий генератор вільної енергії своїми руками

  Схема використовується така:
 • взяти кулер (вентилятор) від комп'ютера;
 • видалити з нього 4 трансформаторні котушки;
 • замінити невеликими неодимовими магнітами;
 • орієнтувати їх у вихідних напрямках котушок;
 • змінюючи положення магнітів, можна керувати швидкістю обертання моторчика, який працює абсолютно без електрики.
 • Такий майже вічний двигун зберігає свою працездатність до витягу з ланцюга одного з магнітів. Приєднавши до пристрою лампочку, можна безкоштовно освітлювати приміщення. Якщо взяти більш потужний движок і магніти, від системи можна підключити не тільки лампочку, але й інші домашні електроприлади.

  Про принцип роботи установки Тариэля Капанадзе

  Цей знаменитий генератор вільної енергії своїми руками (25 квт, 100 кВт) зібраний за принципом, описаним Ніколо Тесла ще в минулому столітті. Дана резонансна система здатна видавати напругу, в рази перевершує початковий імпульс. Важливо розуміти, що це не «вічний двигун», а машина для отримання електрики з природних джерел, які знаходяться у вільному доступі. Для отримання струму 50 Гц використовуються 2 генератора з прямокутним імпульсом і силові діоди. Для заземлення використовується феритовий стержень, який, власне, і замикає поверхню Землі на заряд атмосфери (ефіру, за Н. Тесла). Коаксіальний кабель застосовується для подачі потужного вихідної напруги на навантаження. Кажучи простими словами, генератор вільної енергії своїми руками (2014 схема Т. Капанадзе), отримує тільки початковий імпульс від 12 До джерела. Пристрій здатний постійно живити струмом нормального напруги стандартні електроприлади, обігрівачі, освітлення і так далі. Зібраний генератор вільної енергії своїми руками з самозапиткой влаштований так, щоб замкнути ланцюг. Деякі умільці користуються таким способом для підзарядки акумулятора, що дає початковий імпульс системі. В цілях власної безпеки важливо враховувати той факт, що вихідна напруга системи має високі показники. Якщо забути про обережність, можна отримати сильний удар струмом. Так як генератор вільної енергії своїми руками 25кВт може принести як користь, так і небезпеку.
  Генератор вільної енергії своїми руками: схема

  Кому все це потрібно?

  Зробити генератор вільної енергії своїми руками може практично будь-яка людина, знайомий з основами законів фізики з шкільної програми. Електроживлення свого власного житла можна повністю перевести на екологічну і доступну енергію ефіру. З використанням таких технологій знизяться транспортні та виробничі витрати. Атмосфера нашої планети стане чистіше, зупиниться процес «парникового ефекту».