Корисні поради
на всі випадки життя
» » Значення імені Тимофій

Значення імені Тимофій

Додано: 12.04.14
Рубрика: Різне
Значення імені ТимофійГрецьке ім'я Тимофій перекладається як «той, хто шанує бога». В Росії воно з'явилося під час прийняття християнства. Святий покровитель людей з цим ім'ям - християнський мученик Тимофій, якого стали вважати святим тому, що він прийняв муки за православну віру.

Характер володаря імені Тимофій

Тимофій росте дуже врасливим хлопчиком, нерідко він потрапляє під вплив турботливої мами, яка прагне контролювати кожен його крок. Він цікавий, йому все цікаво, він сприймає навколишній світ по-своєму. Образи володар цього імені пам'ятає дуже довго, тих, хто їх заподіяв, не прощає, однак мститися не стане. Найбільше володар цього імені боїться перетворитися для своїх однолітків в об'єкт глузувань. Він знаходиться в тісному зв'язку з батьками, будь-які конфлікти, пов'язані з ними, даються йому нелегко.

Володар цього імені завжди хоче виділятися з натовпу, він прагне стати лідером, звернути на себе увагу. Йому хочеться, щоб його хвалили, а його успіхи були оцінені по достоїнству. З друзями він обережний, хоча і залежить від них. Але розкривати свої секрети володар цього імені не стане. На нього завжди можна покластися.

Тимофій любить грати в шахи, читати, цікавиться історією. Володар цього імені часто стає душею товариства, йому небайдужі чужі проблеми, він завжди вислухає і допоможе.

Сімейні відносини Тимофія

У Тимофія з легкістю виходить знайомитися з жінками, їх суспільство йому більше до душі, ніж чоловіче. Саме тому у нього багато прихильниць, з якими він спілкується невимушено, завжди може прийти на допомогу, якщо це знадобиться. Йому вдається залишатися в хороших дружніх стосунках з усіма своїми колишніми.

Тимофія потрібна уважна, ласкава дружина, яка буде помічати найменші коливання його настрою. В хвилини смутку і зневіри володар цього імені воліє перебувати наодинці з самим собою. Шлюб Тимоша може розпастися через неповаги з боку дружини. Зберегти міцні сімейні стосунки можливо тоді, коли дружина Тимофія буде мати з ним багато спільного, єдиного коло знайомих. Не можна, щоб рідня, друзі втручалися у їх сімейне життя. Йому необхідно оберігати свою сім'ю від негативних факторів, що виходять ззовні.

Також шлюб Тимоша можна зробити міцним, якщо особливу увагу приділити емоцій, яскравих проявів почуттів, налагодити емоційний і духовний зв'язок між обома партнерами. Вплинути на сімейні відносини може різниця у вихованні, рівні культури, духовного розвитку з його дружиною. Внести розлад в шлюб можуть і непрості взаємини з родичами.

Дружина Тимофія повинна розділяти його хобі і захоплення. У свою чергу, володар цього імені буде старанно забезпечувати сім'ю, дбати про дітей і дружині, проводити з ними багато часу.

Професійна діяльність Тимофія

Тимофій прагне отримати гарну освіту, але, закінчивши ВУЗ, він рідко йде працювати за фахом. Він може бути дуже старанним, винахідливим працівником, його цінують за те, що в екстремальних ситуаціях він не втрачає самоконтролю, не панікує, діє швидко і впевнено. При необхідності ця людина може швидко зібратися у відрядження, і цим часто користується його начальство.

Володар цього імені дуже вимогливий до своїх співробітників, однак і сам ставиться до своїх службових обов'язків вкрай серйозно, виконує їх так, як потрібно. З нього міг би вийти хороший керівник, адміністратор, психолог, інженер, журналіст, дизайнер, фізик, письменник. Значення імені Тимофій передбачає наявність у його власника адміністративних здібностей, йому легко керувати будь-яким колективом, його підлеглі з задоволенням підуть за ним, захоплені його ідеями. Тимофій - хороший психолог, що володіє розвиненою інтуїцією, тому йому багато що вдається.

У нього безліч життєвих планів, які володар цього імені буде терпляче реалізовувати. Він прагне зробити хорошу кар'єру і досягти в ній значних успіхів. Однак часто цей чоловік змушений обіймати ті посади, які йому зовсім не до душі. Тимофія цікавить лише та діяльність, яка дасть йому можливість реалізувати себе, виділитися із загальної маси.

Він дуже розумна, начитана людина, що добре розбирається в історії, захоплюється літературою. З юних років володар цього імені закоханий в шахи, якщо йому вдається зустріти гідного суперника, то може присвячувати цій грі весь свій вільний час. З Тимофієм легко і приємно вести будь-яку розмову. Завдяки розуму і способу мислення у Тимофія багато друзів, знайомих, його цінують і поважають на роботі.