Корисні поради
на всі випадки життя
» » Значення імені Віталій

Значення імені Віталій

Додано: 02.05.14
Рубрика: Різне
Значення імені ВіталійІм'я Віталій походить від латинського слова " vita' зі значенням "життя". Вважається занадто м'яким для чоловіків, із-за чого і є не дуже поширеним.

Скороченими формами цього імені є Віталя, Витася, Виташа, Витаха, Витуля.

Характеристики імені Віталій:


Знак зодіаку: Водолій
Планета-покровитель: Меркурій
Колір: фіолетовий
Камінь-талісман: сапфір
Рослина: фіалка, тополя
Тварина: тигр
Пора року: зима


Характер Віталія

Віталію під силу змінити практично будь-яку межу власного характеру, позбавитися від будь звичок, якщо він дійсно і по-справжньому захоче цього. Віталії - великі женолюби, але, як і інші чоловіки, імена яких починаються на Віт і Вік є безсилими перед владною і сильною дружиною, тим більше, якщо по-справжньому закохані. Така жінка зможе зробити з Віталіка абсолютно іншої людини, причому, не завжди зміни відбуваються в кращу сторону. Трапляється і так, що із-за такої жінки всі негативні риси його загострюються, він стає більш мстивим, більш дріб'язковим, більш упертим, нерідко втрачає друзів, та й взагалі може занапастити справу свого життя.

Виталики товариські, вони не звертають уваги на дрібниці. Веселі, довірливі, дотепні, доброзичливі. Зовні відрізняється щедрістю, насправді, швидше, скупий, хоча цій своїй риси соромиться.

Психіка і мислення Віталія


За темпераментом багато Віталії - сангвініки. Вони легко збуджуються, а похмурими бувають рідко. Не володіють сильною волею, мають уповільнену швидкість реакції. Вміють освоюватися в незнайомій обстановці досить швидко. Вони розумні, цілеспрямовані, іноді досить вперті.

Мислення у людини з цим ім'ям вище середнього, але йому дуже заважають лінощі і недбальство. Гнучкий розум дозволяє йому бути злегка хитруватим, але його хитрість ні в кого не викликає неприязні.

Секс і любов Віталія


Віталія, як правило, збалансовані духовно і фізично. В них відчувається сила, чоловіча сила, яка притягує до них жінок. Практично ніколи любовні невдачі не приводять їх до розпачу, скоріше, вони лише викликають прилив енергії і нових емоцій.

Сильний сексуальний потяг відчуває практично кожен чоловік з цим ім'ям. Віддаючись пристрасті, Віталік здатний на дуже яскраві і глибокі емоції. Влюбливий, але в любові йому завжди потрібно відчувати себе незалежним і вільним. Сексуального домінування представниць прекрасної статі він не терпить.

Віталій любить очима, для нього дуже важливо, щоб у його партнерки була гарна фігура, щоб її шкіра була постійним джерелом захоплень. Не менш важливий і антураж - одяг, прикраси, парфуми жінки. До предмета свого обожнювання Віталій не приховує своїх почуттів, проте не гидливий, і міняти сексуальних партнерок може досить часто. Головне для Віталія - задоволення емоційних потреб партнерки, з якою він буде прагнути підтримувати хвилюючі стосунки. Найбільш придатними для чоловіків з цим ім'ям жінками в сексуальному плані стануть Неллі, Тамара, Белла, Галина, Поліна, Світлана.

Віталії - вірні дружини, любов'ю дружини дуже дорожать. Однак дружинам не варто очікувати прилюдної демонстрації почуттів - Віталік цього не любить. Хорошими дружинами для нього можуть стати жінки з іменами Катерина, Клара, Ніка, Марія, Антоніна, Зінаїда, Поліна, Надія, Тамара. А ось пов'язувати відносини з жінками на ім'я Анастасія, Зоя, Вікторія, Вероніка, Маргарита, Майя - не варто.

Реалізація Віталія


Ставши керівником, Віталій зможе отримати підтримку і любов підлеглих, проте фірми і компанії під його керівництвом нерідко не витримують протистояння з підприємствами конкурентами, на чолі яких більш жорсткі і менш сентиментальні люди. Якщо Віталій досягне рівня достатку середнього або вище середнього, він може задовольнятися й цим, і зусилля по досягненню більш високих вершин він докладати не буде.

Однак Виталиям варто віддати належне завдяки неповторному вмінню легко виходити з різних колотнеч і починати все з початку. Головними його засобами на шляху до досягнення цілей є працьовитість і чарівність, а ці якості завжди залишаються при ньому.