Корисні поради
на всі випадки життя
» » Значення імені Владислав

Значення імені Владислав

Додано: 02.05.14
Рубрика: Різне
Значення імені ВладиславУ українську мову це ім'я прийшло з сербської мови, в перекладі з якої він означає «володіє славою». Похідними цього імені є форми Слава, Владиславка, Славуся, Ладя, Вадя. Є досить рідкісним ім'ям, таким було завжди.

Характеристики значення імені Владислав:

Знак зодіаку: Діва
Планета-покровитель: Меркурій
Колір: блакитний
Камінь-талісман: топаз
Рослина: гвоздика, липа
Тварина: заєць
Пора року: літо
День тижня: середа


Характер Владислава

У дитинстві Владики - дуже врасливі хлопчики. Вони люблять спілкуватися з дівчатками, виявляють особливу повагу до мами, тактовне і дбайливе ставлення до представниць слабкої статі вони пронесуть через усе своє життя. У шкільні роки Владислав закохується в саму прекрасну дівчинку в класі, причому ця любов обов'язково таємна.

Хлопчик з цим ім'ям талановитий, він робить успіхи в різних галузях мистецтва, будь то музика, живопис або література. Головне завдання батьків - вчасно подбати про розвиток його природних даних, оскільки в іншому разі вони залишаться не більш ніж розвагою. Однак вроджене почуття прекрасного притаманне всім Владиславам.

Дорослий чоловік з цим ім'ям є працьовитим, відповідальним і дуже порядною людиною. Несправедливість він не сприймає, але відстоювати правду береться не завжди.

Владислав - це людина, зовні привабливий, однак за такою приємною зовнішністю нерідко ховаються зовсім непривабливі риси. Часто може проявляти жорстокість по відношенню до тварин, дуже любить покладатися на інших, а в разі успіху присвоювати всі лаври собі. Високорозвинене почуття власної гідності аж ніяк не заважає йому висміювати інших.

Реалізація Владислава

Від наміченої мети чоловіки з цим ім'ям відступати не люблять. Успішної їх реалізація буде в таких сферах, як дипломатія, політика, юриспруденція, підійдуть йому і будь-які керівні посади. Може здобути визнання і в сфері мистецтва завдяки творчій обдарованості і аналітичним складом розуму.

Кар'єристом до мозку кісток Владислава назвати складно, власну гідність кидати через отримання нового чину або баришу він не буде. Але при всьому цьому тяжкого становища йому успішно вдається уникати.

Психологія Владислава

В обійми до першого зустрічного Владислав кидатися не буде, так само як і дружби після перших кількох зустрічей від нього не дочекаєшся. Чоловік з цим ім'ям добре вміє приховувати свої цілі, настрої і наміри. Жартувати, й кепкувати над собою Владислав не дозволить, незважаючи на всю свою дипломатичність, таких жартівників він зможе покарати досить суворо й жорстоко. Якщо ви хочете довести правоту Владиславу або переконати його в чомусь, робити це потрібно поволі, і використовувати тільки логіку. Підвищувати голос цієї людини або вести себе з ним зайво емоційно ні в якому разі не можна.

Відносини Владислава

Чоловіки з ім'ям Владислав практично магічним чином притягує до себе розумних і красивих жінок, яких згодом з легкістю підпорядковують власної волі. Однак таку неволю чоловік з цим ім'ям цілком може компенсувати опікою, турботою і любов'ю, які втім, зовні проявлятися практично не будуть з-за його стриманості.

Владислав намагається допомагати дружині, обожнює дітей, любить домашні посиденьки з друзями. Як правило, однолюб і в шлюбі зберігає вірність.

Вдалі відносини у Владислава можуть скластися з жінками на ім'я Кароліна, Інга, Броніслава, Ванда, Аліса, Регіна, Лайма, Федора, Саті, Ядвіга, Чеслава. А ось з Вікторією, Алевтиною, Клавдією, Євдокією, Роксаною, Лолітою, Февурой, Сарою, Феклой відносини йому навряд чи варто будувати.