Корисні поради
на всі випадки життя
» » Значення імені Ангеліна

Значення імені Ангеліна

Додано: 06.05.14
Рубрика: Різне
Значення імені АнгелінаІм'я Ангеліна походить від чоловічого імені Ангелус, яке в свою чергу має грецькі корені. Значення імені - «посланець», «вісниця», «ангел». Вважається, що імена Ангеліна і Анжела мають загальне значення, але це омана. Інші варіанти імені - Анджеліна, Анделина, Ангела, Энджелина.

В енергетиці цього імені присутній пристрасність, самолюбство і життєва активність.

Характеристика імені:
Планета: Місяць
Колір: світло-зелений
Рослина: латаття
Талісман: форель
Камінь: хризоліт, бірюза

Характер Ангеліни

Всупереч «ангельського» звучанням та значенням свого імені, Ангеліна володіє далеко не ангельським характером. Вона може проявляти упертість і дратуватися по дрібницях. Особливо схильні до важкого характеру дівчинки з ім'ям Ангеліна, чиї батьки не ладнають між собою.

Маленька Ангеліна приймає сторону матері, копіює її поведінку і виростає схожою на неї не тільки зовні, але і рисами характеру. Якщо мати владна жінка, то й Ангеліна навряд чи буде слухати чужу думку і вважати когось авторитетом для себе. Ангеліна вірить тільки в себе і свої сили, вона загартовує свій характер, навчаючись на власних помилках, накопичуючи досвід, відноситься до себе критично.

Психіка Ангеліни

У внутрішньому світі Ангеліни життя складається гармонійно, в ньому панує спокій і любов. Ангеліна схильна до замкнутості і живе власними фантазіями, які відкриває тільки надійним і перевіреним людям. Вона часто буває, наївна і особливо в юності вірить у високу людську моральність і шляхетність. Стаючи старше, вона починає розуміти, що світ неідеальний, а люди здатні на зраду. Розчарувавшись в своїх ідеалах, вона спокійно пристосовується до «нового» світу.

Дружба з Ангеліною

Жінки з цим «ангельським» іменем дуже люблять керувати іншими і роздавати команди. Якщо у Ангеліни є подруги, то вони сповна відчули на собі деспотичність її характеру. У відносинах з друзями Ангеліна принципова, вона не потерпить обману і не пробачить зради. Навіть у компанії друзів і знайомих вона залишається трохи скритної і замкнутою, не відкривається іншим і не повністю віддається веселощам.

Самореалізація Ангеліни

Ранима душевно Ангеліна вибирає собі творчий напрямок діяльності, пов'язаний з уявою і свободою думки. Вона може бути балериною, танцівницею, актрисою, журналістом. Ангеліна може знайти себе в ресторанному справі, ставши кулінаром або адміністратором. Вона цілком віддається роботі, забуваючи навіть про свій вільний час. Ангеліна може стати справжнім трудоголіком, якого ніщо не зможе відволікти від роботи, навіть перерву на обід.

Вона буде намагатися встигнути зробити все за один день, відвідати усі потрібні місця і реалізувати всі проекти. В її імені закладена енергія, яка подвоїться, якщо справа для цієї жінки стане по-справжньому захоплюючим.

Відносини Ангеліни

Все своє життя Ангеліна прагне до любові і гармонії. Довіряючи в юності своїм романтичним і палким почуттям, вона може рано вийти заміж і боляче обпектися. Незважаючи на першу поразку у відносинах, вона не втрачає вміння любити чоловіка і здатна пожертвувати собою заради щастя.

Жінці з ім'ям Ангеліна належить пережити кілька нещасливих відносин, перш ніж її ідеал наблизиться до реальності і вона нарешті знайде своє просте щастя.

Сім'я Ангеліни

Знайшовши коханого супутника життя, Ангеліна починає вити сімейне гніздо. Родина стає для неї сенсом життя і спосіб реалізувати себе, щастям та ідилією компенсувати недолік цих складових у своєму дитинстві і сім'ї. Вона із задоволенням веде домашнє господарство. Сама Ангеліна не особливо любить ходити в гості, але охоче запрошує гостей до себе додому.

Жінка з ім'ям ангела, швидше за все, буде щаслива з чоловіками, чиї імена: Андрій, Володимир, Стас. Їй може не повезти з чоловіками, імена яких Євген, Андрій, Роман.