Корисні поради
на всі випадки життя
» » Трактор МТЗ 320: характеристики, опис, запчастини, ціни та відгуки

Трактор МТЗ 320: характеристики, опис, запчастини, ціни та відгуки

Додано: 03.11.15
Рубрика: Різне

«Беларус-320» є універсальною просапної колісною технікою. За рахунок малих розмірів і можливості використання в різних областях даний агрегат зміг завоювати велику популярність і затребуваність. МТЗ-320 зараховується до тягового класу 06 і здатний виконувати роботи, які потребують малої потужності. У стандартній версії колісна формула 4 на 4 і ведучий передній міст.

Випускається трактор на Мінському тракторному заводі. Часто агрегат застосовується в комунальному та сільському господарствах, тому що спектр завдань, що дозволяє виконувати дана техніка, дуже широкий.

Застосування

Застосовується цей універсальний трактор:

  • для виконання сільськогосподарських робіт (передпосівних, просапних, збиральних, а також посіву зернових культур і посадки коренеплодів);
  • для буксирування важкої техніки;
  • у лісовому господарстві;
  • у тваринництві (для проведення заготівлі кормів, збирання врожаю та інших робіт);
  • у міському комунальному господарстві;
  • в будівництві (в процесі транспортування вантажів, техніки, прибирання будівельних майданчиків, як бульдозера або грейдера).

Завдяки великому асортименту обладнання, яке сумісне з трактором, забезпечуються додаткові можливості. Так, при використанні додаткового обладнання можна виконувати будь-які роботи. Область застосування «Білоруса-320» обмежена тільки його потужністю і продуктивністю.
Для робіт на невеликих просторах, де незручно використовувати важку техніку, міні-трактор МТЗ-320 ідеально підходить, тому що ця модель дуже рухлива і маневрена. Крім цього, «Беларус-320» досить швидко пересувається.

За рахунок передової гідравлічної системи, яка раніше вже підтверджувала свої найкращі якості, і поліпшеного агрегату забезпечується підвищена ефективність техніки. При цьому трактор здатний замінювати більш важку техніку, виконуючи її функції на тваринницьких фермах і землевладельческих господарствах.
Дана модель відрізняється від аналогічної техніки декількома унікальними особливостями. Так, його чиниться тягове зусилля дорівнює приблизно 6 кН, а його розміри істотно менше габаритів техніки схожої потужності.

Трактор МТЗ 320: характеристики, опис, запчастини, ціни та відгуки

Технічні характеристики

  • Модель довжиною 3100 мм, висотою 2150 мм і шириною 1150 мм. Завдяки цьому цей міні-трактор можна використовувати навіть у виробничих приміщеннях і теплицях.
  • «Беларус-320» має поздовжню базу, що становить 1700 міліметрів, при цьому питомий тиск на ґрунт не більше 320 кПа.
  • Експлуатаційна маса трактора 1720 кілограм, його вантажопідйомність – 1100 кгс.
  • Модель має дорожній просвіт 320 міліметрів, поворот мінімальним радіусом 3700 мм

Модель комплектується 335-сильним марнотратом, при цьому питома витрата палива складає 316 г/кВт * год. Місткість паливного бака МТЗ-320 – 32 літри пального, чим забезпечується більша тривалість функціонування техніки.

Трактор МТЗ 320: характеристики, опис, запчастини, ціни та відгуки

Двигун

Дана модель оснащується трьохциліндровим чотиритактним дизельним силовим двигуном з турбонаддувом. Це LDW 1503 NR від Lombardini. Потужність 712-літрового мотора становить 36 л. с., що абсолютно не обмежує функціональність міні-трактора. Двигун має максимальний крутний момент 97 Нм. МТЗ-320 ціна якого цілком доступна, відповідає діючим нормам параметрами викиду шкідливих речовин.


Трактор МТЗ 320: характеристики, опис, запчастини, ціни та відгуки

Пристрій

Трактор обладнаний механічною 8-ступінчастою трансмісією і має дільник. Також в техніці передбачається 2-швидкісний задній ВОМ. Розгін вперед - до 25 км/год, назад – до 13 км/год. Завдяки швидкісним параметрами, модель може використовуватися як буксирувальник.

МТЗ обладнується ведучим переднім мостом, який має диференціал, за рахунок чого він впевнено почуває себе на вологих і хитких грунтах.

Гідравлічною системою агрегату забезпечується зусилля до 750 кгс. На таку модель можна встановлювати навісне, причіпне і полунавесное обладнання закордонного та вітчизняного виробництва. Дана модель може відмінно функціонувати з культиваторами, косарками, снегоочистителями, бульдозерами, экскаваторним обладнанням та плугами. За рахунок цього значно розширюється спектр використання даного міні-трактора та надається значно більше можливостей. Так, з допомогою МТЗ можна виконувати практично будь-які роботи на власній фермі, господарстві, причому в будь-який сезон і погоду.

Трактор МТЗ 320: характеристики, опис, запчастини, ціни та відгуки

МТЗ - 320: відгуки

Міні-трактор, згідно з відгуками, демонструє хорошу продуктивність в роботі, при цьому в обслуговуванні він абсолютно не вимогливий. Вузли та горловини, які призначаються для додавання і заміни необхідних сервісних рідин, розташовуються в доступних місцях.

Міні-трактор адаптований для використання в різних кліматичних умовах. Техніка прекрасно почуває себе при різних температурах.

У цій моделі створені відмінні умови для роботи водія. Агрегат оснащується сучасною безпечної кабіною, яка відрізняється системами шумо - і віброізоляції, ефективною вентиляцією, теплопоглинальні вікнами та опаленням. Грамотне розміщення скла забезпечує повний круговий огляд оператору і комфортне керування. На даху кабіни передбачений люк, також водій зможе відкрити бічні і задні вікна. Є електричний склоочисник. Кабіна виконана з урахуванням діючих стандартів з безпеки і екології. В ній передбачено місце для установки аптечки і засобів пожежогасіння.


МТЗ 320: ціна

Новий МТЗ, незважаючи на його універсальність, пропонується за дуже демократичною вартістю. Модель можна купити за 120-350 тисяч грн. Вартість міні-трактора може відрізнятися в залежності від технічного оснащення агрегату – чим більше додаткових можливостей, тим вище ціна. Запчастини МТЗ-320 також вимагатимуть малих витрат.

Перед придбанням трактора рекомендується поцікавитися про його комплектації. Крім основного набору опцій, виробником пропонується можливість укомплектування за замовленням покупця. Сюди можуть входити: пристрій для буксирування, кронштейн з передніми вантажами, фронтальний ВМО, переднє навісне та тягово-зчіпний пристрій. Крім того, можна встановити на гальма причепа пневмопривод.

Аналоги

До числа аналогів МТЗ-320 відноситься трактор Т-25. Але МТЗ має більшу функціональність і надійність. Крім цього, є багато аналогів зарубіжного виробництва. Це, в першу чергу, моделі Xingtai.