Корисні поради
на всі випадки життя
» » Електрокультиватори для дачі

Електрокультиватори для дачі

Додано: 27.01.15
Рубрика: Сад і город
Електрокультиватори для дачі
Агротехнічна обробка земельної ділянки - необхідна складова роботи на дачі. Завдяки видаленню бур'янів і розпушування грунту вдається отримати більш багатий урожай овочевих і фруктових культур. Але працю по обробці землі досить важкий: великі навантаження на хребет і серцево-судинну систему чреваті значними проблемами зі здоров'ям. Застосування электрокультиваторов для дачі значно полегшує і прискорює роботи по механічній обробці грунту. Зрозумілі сумніви садівників-аматорів при вирішенні питання, чи варто купувати електрокультиватор, адже пристрій недешево, а використовують його лише в сезон. Щоб допомогти прийняти рішення, спробуємо розібратися, що собою являє призначений для обробки земельних територій електричний міні-культиватор.

У чому переваги садового електричного культиватора?


Ручний електричний культиватор на відміну від традиційних мотоблоків працює від електромережі, що виключає шум при роботі й викид в атмосферу шкідливих для здоров'я людини вихлопних газів. При цьому глибина возделки ґрунту 25 - 30 см, а ширина смуги землі, що обробляється в один прохід, становить 35 - 65 см. Вага невеликого приладу невеликий на відміну від мотоблока, в якому є ще резервуар для палива. Крім того, важливо, що витрати на оплату енергії, одержуваної від електромережі, значно менше, ніж вартість пального для заправки мотоблока за умови обробки однакової площі земельної ділянки. Не представляє складності і догляд за приладом: потрібно лише 2 - 4 рази на рік робити змащування ланцюга і ведучої шестірні.

Як працює електрокультиватор?


Додається до електротехнічного пристрою кабель має довжину кілька десятків метрів, що робить культиватор мобільним. Для живлення необхідні традиційні 220 Ватт. Підготувати до роботи і запустити прилад зможе навіть далека від техніки людина: встановлюються фрези і кермо, шнур підключається до електромережі, натискається пускова кнопка, і можна починати обробку грунту.

Як вибрати електрокультиватор?


Вибір электрокультиватора залежить від площі ділянки, потреб садового господарства та особливостей оброблюваного ґрунту. Критерії при купівлі культиватора такі:

  • потужність . Для обробки маленького ділянки немає необхідності купувати прилад з великою потужністю двигуна, а от для більш великої площі переважніше більш потужний агрегат. Також потужні электрокультиватори краще підходять для обробки важких грунтів;

  • ширина захвату землі, маневреність. При проведенні робіт всередині оранжерей чи парників слід вибирати моделі з меншою шириною захвату. Також різновиди электрокультиватора з невеликою шириною захвату зручніше використовувати в садах, де овочеві грядки перемежевани з фруктовими деревами і ягідними чагарниками;

  • додаткові опції . Деякі моделі оснащені
    Електрокультиватори для дачі
    спеціальним обладнанням: картоплекопалки, косаркою, пристроєм для підгортання, але і будують вони, як правило, дорожче. Якщо немає необхідності у використанні додаткових функцій, то не варто переплачувати за агрегат;

  • якість збірки і ергономічність конструкції . У чому про якість товару можна судити з відгуків користувачів приладів даної марки. Безумовно, відомі виробники дорожать своєю репутацією, і ймовірність придбати у них неякісний товар зведена до мінімуму.


  • У будь-якому випадку, купивши корисний прилад, уважно ознайомтеся з доданою інструкцією і зберігайте всі документи на товар в період експлуатації электрокультиватора.