Корисні поради
на всі випадки життя
» » Виноград Юліан

Виноград Юліан

Додано: 01.02.15
Рубрика: Сад і город
Виноград Юліан
Є безліч найрізноманітніших сортів винограду, так би мовити, на будь-який смак. Іноді буває досить складно визначитися з тим, який же сорт вибрати для вирощування на своїй дачній ділянці, адже він повинен відповідати цілому ряду ваших критеріїв, починаючи від смакових якостей і закінчуючи стійкістю до різного роду хвороб. Отже, давайте в цій статті познайомимося з описом сорту винограду Юліан, який є дуже смачним і родючим виноградом.

Виноград Юліан - опис


Сорт винограду Юліан належить до столових сортів винограду. Досить часто цей сорти винограду можна побачити в магазинах, так як він володіє досить високою транспортабельністю і довго зберігає товарний вигляд.

  • Загальна характеристика. Цей сорт винограду володіє великою силою росту. Квітки у нього двостатеві. Вкорінення живців вельми і вельми гарне та у саджанців формується досить міцна коренева система. Вихід саджанців досягає 90-95%.

  • Зовнішній вид . Грона винограду Юліан дуже великі, мають середній рихлістю і досить довгою плодоніжкою. Форма грона найбільше нагадує його батьківський сорт Ризамат. Самі ягоди мають приємний ніжно-рожеве забарвлення, мають соскоподібного формою і далеко не маленькими розмірами - 42х28 міліметрів (у середньому).

  • Смакові якості. Цукронакопичення у даного сорту винограду хороше. У ягід винограду Юліан щільна м'якоть хрустка, з дуже приємним гармонійним смаком, а також він є володарем тонкої шкірки, яка майже не відчувається при його поїданні, що, безсумнівно, є величезним плюсом даного винограду.

  • Терміни дозрівання. Виноград Юліан є сортом надраннього терміну дозрівання. Від початку цвітіння до дозрівання
    Виноград Юліан
    прекрасних апетитних ягід проходить всього-навсього 95-105 днів.

  • Обрізка. Цю обов'язкову процедуру для кожного сорту винограду проводять по-різному, так що при обрізанні обов'язково потрібно враховувати особливості того чи іншого сорту, щоб не погубити його ненароком. Обрізку винограду Юліан необхідно робити на вісім чи десять очок, при цьому залишаючи, загальному цілому, на кущ сорок-сорок п'ять очок.

  • Стійкість до хвороб і морозостійкість. Цей сорт винограду майже не пошкоджується нахабними осами. Він має також стійкість до таких хвороб, як сіра гнив ь, оїдіум, мілдью. Також виноград Юліан абсолютно спокійно переносить морози до мінус двадцяти чотирьох градусів.