Корисні поради
на всі випадки життя
» » Виноград «Захват»

Виноград «Захват»

Додано: 01.02.15
Рубрика: Сад і город
Виноград «Захват»
Сорт винограду «Захват» в повній мірі відповідає своїми смаковими якостями назвою. До основних переваг даного сорту винограду можна віднести дуже високу врожайність і простоту в догляді. Він практично не схильний захворювань , властивих даній культурі, що дозволяє навіть новачкам у цій справі отримувати чудові врожаї.

Опис

Почнемо з короткого опису сорту винограду «Захват». Як вже згадувалося, овальні ягоди винограду «Захват» мають практично ідеальний мускатний смак. Його достиглі грона апетитні навіть на вигляд, адже до кінця терміну дозрівання вони ще й покриваються красивим «засмагою» від літнього сонця. Це служить сигналом до збирання врожаю. Солодкі ягоди разом з шкіркою буквально тануть у роті, залишаючи приємний післясмак. Всі види даного сорту мають відмінну стійкість навіть до дуже сильних холодів, чудово зимують без укриття. В основному вирощують три види цього сорту: білий, чорний і червоний. Виноград сорту «Захват Рожевий» обробляють рідше.

Різновиди сорту


  • Виноград «Восторг Чорний» - це гібрид, одержаний з сортів «Російський Ранній», «Долорес» і «Зоря Півночі». Культивирован вперше в Росії. Дозріває дуже рано (110-120 днів). Кущі високі, з потужною кореневою системою. Обов'язково вимагає контролю кількості грон з плодами на одному кущі.

  • В результаті схрещування двох сортів, «Захоплення» та «Оригінал», був отриманий ще один цікавий вид винограду - «Захват Червоний». Відмінна риса цього виду - дуже великі, довгасті ягоди. Вони мають дуже приємний кисло-солодкий смак і красивий рожево-червоний колір. Дозрівання - 110-120 днів.
    Виноград «Захват»

  • Але пальма першості в популярності «Захоплень» по праву належить винограду «Восторг Білий». Саме цей сорт відрізняється від інших високою стійкістю до захворювань, підвищеною морозостійкістю, і, що важливо, щільною шкіркою. Це позитивно позначається на термінах його зберігання і робить його «не по зубах» таких шкідників, як оси. Дозріває приблизно за 115 днів.  • За останні кілька десятиліть ці сорти значно потіснили своїх побратимів з виноградників любителів, так і фермерів, що вирощують його для реалізації. Такий високий рівень довіри до нього говорить про одне, - сорт стоїть, а виростити його під силу кожному! «Захват» заслуговує того, щоб бути на вашому столі.