Корисні поради
на всі випадки життя
» » Рожеві сорти винограду

Рожеві сорти винограду

Додано: 03.02.15
Рубрика: Сад і город
Рожеві сорти винограду
Рожевий виноград завжди був затребуваний і в обличчястому господарстві і для вирощування в промислових масштабах. Різні сорти рожевого винограду підійдуть як для вживання в свіжому вигляді, так і для виготовлення вина або приготування різних десертів.
«Мускат рожевий»
Сорт винограду «мускат Рожевий» - найближчий родич «Мускату білого». І хоча він і носить назву рожевого, але до моменту дозрівання грона набувають практично фіолетовий відтінок. Зростає даний сорт у деяких країнах колишнього СРСР, а також в європейських державах.
Ягоди «Мускату рожевого» невеликі за розміром, округлі або трохи витягнуті. Вага середньої грона - 100-200 грам. Ягоди вкриті густим восковим нальотом. Смак винограду приємний, з яскраво вираженим мускатним ароматом. Шкірка досить щільна, але це ніяк не відбивається на смаку ягоди, в кожній з яких знаходиться по 3-4 насінини.
«Мускат рожевий» піддається багатьом поширеним захворюванням винограду і відноситься до слабоустойчивим сортам по відношенню до кліматичних умов. Але він більш стійкий і сильний у порівнянні з «Білим мускатом».
Рожеві сорти винограду

«Рожевий перли»
З опису винограду «Рожевий перли» випливає, що цей сорт ранньостиглий, тобто врожай можна збирати вже в кінці літа, в залежності від регіону вирощування. Незаперечною перевагою сорту є його відмінна зимостійкість (до -30°С), стійкість до посух і слабка схильність традиційним грибкових захворювань винограду.
Незважаючи на свій непрезентабельний зовнішній вигляд, сорт винограду «Рожевий перли» відрізняється чудовими смаковими якостями, має мало кісточок і нежорстку шкірку. Єдиним його недоліком є невисока транспортувальна здатність. На 5-й рік після посадки рослина починає рясно плодоносити.
Рожеві сорти винограду

«Гурзуфський рожевий»
Сорт винограду «Гурзуфський рожевий» - відмінний варіант для домашнього винороба. З цього винограду виходить прекрасне десертне вино з приємним мускатним присмаком. Гарний виноград і в свіжому вигляді. Висока стійкість до грибкового ураження і здатність витримувати температури до -25°С роблять цей сорт бажаним гостем на садових ділянках. Грона цього сорту середньої величини, ягоди злегка витягнуті червоного кольору з щільною шкіркою.
Рожеві сорти винограду

«Рожевий Тимур»
Цей сорт є різновидом винограду «Тимур» . Він красивий і зовні і, звичайно ж, має чудові смакові якості. Пухкі грона досягають ваги 800-900 грам, а маса однієї середньої ягоди - 10 грам. Сорт винограду «Рожевий Тимур» вважається сверхранним і які мають найвищу врожайність. Морозостійкість і стійкість до грибків теж досить висока.
Рожеві сорти винограду