Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно виховувати доньку?

Як правильно виховувати доньку?

Додано: 27.11.14
Рубрика: Сім'я і діти
Як правильно виховувати доньку?


Всім відомо, що життєві функції та завдання жінок і чоловіків відрізняються. Жінки повинні стати чарівними хранительками домашнього вогнища, а чоловіки - видобувниками і захисниками для своєї сім'ї. Відповідно виховання хлопчика і дівчинки має ряд значних відмінностей. Правда, ці відмінності виявляються ближче до віку статевого дозрівання, але навіть в ранньому дитинстві доньку треба виховувати як майбутню жінку.
Ваша дочка - це ваша маленька принцеса, тому навчіть її стежити за порядком у своїх іграшках, у своїй кімнаті, в своєму зовнішньому вигляді. Привчіть її щодня розчісувати своє волосся, чистити зуби, прибирати кімнату, приводити в порядок речей.
Нехай ваша донька допомагає вам у всіх ваших жіночих справах. Похід по магазинах, приготування обіду, прибирання, прання, навіть вибір вбрання та макіяж - всі ці справи можна робити разом з дитиною, привчаючи її до жіночності і господарності. Пам'ятайте, що вона буде спостерігати за вами, ви станете тією фігурою на яку вона буде дорівнювати, тому стежте за своєю поведінкою і не допускайте таких висловлювань і вчинків, які не хотіли б передати у вашої дочки.
Як правильно виховувати доньку?

Для дівчаток, особливо дівчаток-підлітків дуже важливо бути впевненою у своїй зовнішності, інакше комплекси і сором'ясливість будуть отруювати їй життя. Кажіть їй, яка вона красуня з самого раннього дитинства. Якщо ж у дитини з'явилися проблеми з зовнішністю: ліній вага або прищі - допоможіть їй впоратися з цим, говоріть про це прямо і відкрито, запишіть її на спорт, сядьте з нею разом на дієту, навчіть доглядати за проблемною шкірою.
Для виховання не тільки зовні, але і внутрішньо красивої дівчини, необхідно зайнятися її розвитком: записати її на танці, малювання, у музичну школу, в театральний гурток. Нехай вона спробує все і обере кілька найбільш цікавих їй занять. Тоді ваша донька стане різносторонньою обличчястістю. Танці до того ж чудово формують фігуру дівчинки, її грацію і пластичність. А необхідність відвідування гуртка привчить до дисципліни і організованості. Не бійтеся так само віддати доньку на який-небудь вид спорту. Нехай це буде легка атлетика або гімнастика, катання на ковзанах, лижах, синхронне плавання. Адже міцне здоров'я необхідно дівчаткам не менше ніж хлопчикам. Проте упор постарайтеся зробити все-таки на гнучкість і пластичність. Звертайте увагу на те, в який колектив ви віддаєте, який викладач (тренер) буде у неї. Адже крім усього іншого на гуртках діти вчаться ще й спілкуватися, знаходити спільну мову, працювати в команді.

Як правильно виховувати доньку?
Окремо приділіть увагу взаєминам між дочкою і батьком. Нехай він буде ласкавий з нею, вона повинна відчувати себе принцесою, красунею, улюбленицею. Адже саме з відносин з батьком потім складаються взаємини з іншими чоловіками.
[b] Виховання дівчинки [/b] має багато тонкощів, скрізь потрібно шукати золоту середину, знаходити потрібні слова і йти на компроміси, і головне - не забувати про власному прикладі, який найбільш важливий для вашої дочки.

Як правильно виховувати дівчинку відео