Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вправи для поставки

Вправи для поставки

Додано: 27.01.14
Рубрика: Спорт і їжа
Вправи для поставкиЗміцнення постави у дитини

Поставу, як і честь, треба берегти змолоду. Зазвичай дорослі звертають на це увагу дитини, коли він йде в школу. Але починати потрібно вже зараз. Поспостерігайте, як сидить малюк під час ігор, коли малює, їсть, розмовляє, і ви побачите «малюнок» його постави.

ВПРАВИ ДАЯ ЗМІЦНЕННЯ ХРЕБТА. Привчайте дитину правильно тримати спинку. А допоможуть вам у цьому прості вправи для зміцнення хребта.

1. Вихідне положення - лежачи на спині, руки розслаблені і лежать уздовж тіла. Підніміть руки малюка через сторони вгору і заведіть їх за голову, потримаєте 5 секунд і поверніть через сторони вниз. Ця вправа спрямована на розтягування м'язів. Виконуйте його плавно і повільно 5-6 разів.

2. Початкове положення - те ж, ноги випрямлені. Піднімаємо і опускаємо таз. Це вправа дитина повинна виконувати самостійно. На початку ви можете задати імпульс і показати, як робити правильно. Це вправа виконується досить різко, за рахунок роботи м'язів спини, в середньому 10-15 разів.

3. Початкове положення - те ж. Виконуємо схоже вправа: піднімаємо і опускаємо таз, тільки робимо це по косій лінії, як би обертаючи тазом то вліво, то вправо.

4. Вихідне положення - лежачи на спині, руки в сторони, одна нога злегка зігнута, п'яту другої ноги ставимо на зігнуте коліно. Виконуємо повороти коліном вліво - вправо, потім міняємо ноги. Ця вправа робиться інтенсивно і енергійно, у середньому 10 разів (для кожної ноги). Слідкуйте за тим, щоб дитина не відривав плечі

5. Вихідне положення - лежачи на животі, руки на підлозі вздовж тулуба. Прогибаем спинку, піднімаючи енергійно руки і ноги вгору, потім повертаємося у вихідне положення. Виконуйте цю вправу в середньому 10-15 разів (по силам).

Всі вправи можна обіграти

Наприклад, для хлопчиків, які завжди хочуть бути сильними і відважними, можна придумати гру «підготовка космонавтів». А для дівчат, які хочуть бути завжди красивими, можна провести конкурс «найкрасивіша спинка». Звичайно, з призами .