Корисні поради
на всі випадки життя
» » Варення з малини рецепт. Як приготувати малинове варення на зиму

Варення з малини рецепт. Як приготувати малинове варення на зиму

Додано: 13.10.14
Рубрика: Спорт і їжа
Варення з малини рецепт. Як приготувати малинове варення на зиму

Варення з малини, крім відмінного смаку, який всі пам'ятають з дитинства, має ще й рядом корисних властивостей. Малинове варення на зиму дуже добре допомагає при застудах. Ніщо не зігріє вас краще, ніж чай з малиновим варенням. Тому рецепт варення з малини на зиму дуже актуальне, особливо в сім'ях, де є діти. Господинь завжди хвилює питання: як приготувати варення з малини на зиму, щоб втрата вітамінів була найменшою. Для цього варять варення-п'ятихвилинку.

Інгредієнти


На 1 кілограм малини вам знадобиться 1 кілограм цукру.

Як правильно варити варення з малини


Варення з малини рецепт. Як приготувати малинове варення на зиму


Як приготувати варення з малини на зиму: для початку акуратно видаліть плодоніжки і листочки, промийте ягоди у великому тазі. Робіть це по можливості обережно, малина - дуже ніжна ягода.
Малину засипаємо цукром і даємо відстоятися 4-5 годин. Після чого сливаємо сік, що утворився і кип'ятимо 10 хвилин. Потім сироп всипати ягоди, довести до кипіння на маленькому вогні і дати покипіти 5 хвилин. Відставляємо малинове варення і повторюємо процедуру через 8-10 годин.
Банки для варення підготуйте заздалегідь, розкладіть у них варення і закатайте.
Є ще більш простий рецепт варення з малини своїми руками. Цей рецепт варення малинового добре підійде для тільки що зібраних ягід.

Інгредієнти


Беруться рівні кількості малини і цукру: стакан малини - склянка цукру.

Як варити варення малинове на зиму


Варення з малини рецепт. Як приготувати малинове варення на зиму

Малину пересипаємо цукром шарами: насипали в миску склянку малини - зверху склянку цукру і так далі. Дайте малині постояти з цукром 2-3 години. Поставте каструлю або таз з майбутнім варенням на газ на самий маленький вогонь на 40 хвилин. Час умовне, вам потрібно, щоб малиновий сік залив і просякнутий весь цукор. Після цього включайте вогонь сильніше, але не на максимум. Доведіть варення з малини до кипіння, не перестаючи помішувати дерев'яною ложкою. Стежте, щоб весь цукор розчинився. Як тільки варення закипить і весь цукор розчиниться, вимикайте газ і росливайте малинове варення по банках.
Немає нічого простіше нашого рецепту, як приготувати з малини варення на зиму. Зберігати малинове варення краще в прохолодному місці і тоді взимку ви будете мати саме смачне і корисне ліки від застуди.

Відео-рецепт варення з малини на зиму


Простий і зрозумілий відео-рецепт як варити малинове варення.