Корисні поради
на всі випадки життя
» » Комплекс вправ на фітболі для схуднення

Комплекс вправ на фітболі для схуднення

Додано: 15.10.14
Рубрика: Спорт і їжа
Стрункість можна здобути різними способами. Ефективним домашнім тренажером для схуднення є фітбол, а одним з найпопулярніших видів фітнесу є фітбол тренування.


Комплекс вправ на фітболі для схуднення

Вправи на фітболі допомагають розвивати силу, збільшити м'язову масу, привести фігуру в порядок. Гімнастикою з м'ячем можуть займатися люди з різними захворюваннями хребта, суглобів, діти і люди похилого віку. Заняття проходять легко, весело. Вони схожі на гру, а якщо додати музику і вибрати яскравий колір м'яча, то позитивний заряд бадьорості і настрою вам забезпечений. В результаті тренувань з фітболом ви обов'язково скинете зайві кілограми.
Фітбол вправиКомплекс занять на фітболі для початкового рівня підготовки містить різні вправи. Спочатку необхідно навчитися тримати баланс на фітболі, тільки потім переходити до тренувань. Займатися рекомендується два-три рази в тиждень, разом з тим необхідно харчуватися правильно і вдаватися до антицелюлітним процедурам.Начинаем як завжди з розминки.


Розминка
Для того щоб розігріти м'язи, зробіть кілька присідань, тримайте м'яч перед собою. Сидячи на краю фітболу, впираючись ногами в підлогу, стискаючи м'яча в швидкому темпі пострибайте на місці і з переміщенням. Далі можна ускладнити цю вправу: кілька разів пострибайте на м'ячі, потім, сидячи на ньому різко повертайте тулуб в сторони поперемінно, потім знову пострибайте на фітболі з переміщенням по комнате.Вот ви добре розігрілися. Переходимо до основних вправ.


Вправа для стегон
Встаньте, поставте фітбол між внутрішніми поверхнями стегон. Втягніть живіт, здавлюючи фітбол, і зафіксуйте позу на 50-60 секунд. Далі для розслаблення пострибайте на носочках. Повторіть вправи 10-12 разів.


Вправа для підтяжки сідниць
Ляжте на фітбол животом, руками спертися в підлогу. Зберігаючи рівновагу, підніміть ноги паралельно підлозі і сильно напружте сідниці. Можна потягнутися ногами максимально вгору. Потім поверніть ноги паралельно підлозі. Розслабтеся. Повторіть вправи 10-12 разів.


Вправа для рук і грудей
Прийміть позу для віджимань - фітбол знаходиться під животом, упор рук в підлогу. Постарайтеся прокотити м'яч під гомілки. Потім отожмитесь 10 разів, руки розташовані ширше рівня плечей. Повторіть вправу, стуливши руки і поставивши руки на ширину плечей. Повторіть цикл вправи не менше трьох раз.Для розслаблення пострибайте на фітболі на місці і з переміщенням.

Комплекс вправ на фітболі для схудненняВправа для талії
Встаньте, візьміть фітбол і підніміть руки з м'ячем над головою. Нахиліть корпус, повернувшись ліворуч, прокатите фітбол по підлозі. Випряміться, м'яч над головою. Повторюйте в різні сторони до 20 разів.


Вправа для схуднення живота
Лягайте на підлогу, затисніть м'яч між гомілками. Піднімаючи ноги, направте м'яч до грудей, скрутитесь так, щоб взяти фітбол в руки. Опустіть Ноги. Торкніться м'ячем підлоги за головою, підніміть тулуб вперед. Вкладіть фітбол між гомілок. Повторюйте вправу 3-5раз. Розслабтеся, ляжте спиною на фітболі, прогнувшись назад.


Вправи для спини і преса
Прийміть положення для віджимань. Згинайте коліна і направляйте фітбол до живота. Зберігайте рівновагу. Зробіть вправу 10-12 разів.
Вправи на фітболі дозволяють тілу перебувати в постійному напруженні м'язи виконують роботу, скорочуючись і розслабляючись. Це сприяє підвищенню в них кровообігу, підвищення обміну речовин і спалювання зайвих калорій. Ви втратите зайвих кілограмів в гранично короткі терміни. Ці вправи допоможуть вам схуднути і виглядати ефектно. Успіхів!