Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фітнес вдома- вправи

Фітнес вдома- вправи

Додано: 12.01.15
Рубрика: Спорт і їжа
Фітнес вдома- вправи
Кожна з нас мріє про стрункою і підтягнутою фігурі. Відомо, що найкращий засіб для того, щоб тримати себе у формі - це регулярні фізичні навантаження. Плавання, аеробіка, бодібілдинг, гімнастика - кожна жінка може знайти собі заняття за смаком. Але коли немає часу на тренажерний зал або інші проблеми заважають відвідувати тренування, виконувати фізичні вправи можна і вдома. Багато жінок воліють фітнес вдома, оскільки це зручно - адже для того, щоб приступити до занять необхідно лише виділити простір у квартирі, надіти зручне одяг і взуття, включити відповідну музику. На перших порах для занять може знадобитися спеціальний диск з вправами для фітнесу вдома. А надати допомогу в підборі індивідуальних вправ для фітнесу вдома вам може фітнес інструктор на форумі нашого сайту.
Далі в статті представлені найбільш ефективні вправи з фітнесу будинку для різних частин тіла.

Фітнес вдома - вправи для преса


Хороша фігура в більшості жінок і чоловіків, в першу чергу, асоціюється з плоским, підтягнутим животом. Тим не менш, у багатьох представниць прекрасної статі саме живіт є проблемною ділянкою на тілі. У заняття фітнесом вдома обов'язково повинні бути включені вправи для живота:

 • Ляжте на рівну тверду поверхню, ноги зігніть в колінах, а руки випрямити перед собою. Плавно піднімайте спину до вертикального положення, витягаючи руки вперед. Коли грудна клітка торкнеться колін, також плавно поверніть корпус у вихідне положення. Вправу слід повторити 10 разів без перерви. Під час вправи ноги повинні бути розслаблені.

 • Вправа «Ножиці». Ляжте на рівну поверхню, витягнувши руки вздовж тіла. Підніміть ноги під кутом 30-45 градусів до поверхні підлоги і трохи розведіть. Не опускаючи, по черзі схрещуйте і розводите ноги 10 разів. Після цього ноги можна опустити. Через 1-2 хвилини вправу слід повторити. • Фітнес вдома - вправи для сідниць


  Пружні й підтягнуті сідниці дозволяють нам з гордістю надягати самий відвертий купальник і обтягуючі речі. Тому, займаючись фітнесом вдома, не забувайте приділяти час вправ для сідниць:

 • Широко розставте ноги, розведіть руки і виконуйте напівприсідання, максимально напружуючи м'язи сідниць. Під час присідання п'яти повинні дивитися один на одного і не відриватися від землі. Вправу слід виконати 30 разів.

 • Вправа «Випад». Покладіть руки на пояс, праву ногу виставте вперед, зігнувши коліно під кутом близько 90 градусів. Виконуйте пружні присідання, тримаючи при цьому рівну спину. Після 10 присідань, поміняйте ноги.
 • Фітнес вдома - вправи для спини


  Багато жінок, займаючись фітнесом вдома, нехтують вправами для спини, оскільки ці вправи не дають швидкого ефекту. Насправді тренування м'язів спини нам необхідна для рівної постави і красивої ходи.
  Фітнес вдома- вправи


 • Ляжте на живіт на рівну поверхню, витягніть руки вперед і розслабтеся. Глибоко вдихніть і підніміть верхню частину тулуба. Руками в цей час слід тягнутися вперед. Долічіть до п'яти і поверніться у вихідне положення. Вправу слід повторити 10 разів.

 • Опустіться на коліна, а руками зіпріться об підлогу. Праву руку постарайтеся максимально витягнути вперед, а ліву ногу в цей час тягніть назад. Долічіть до 10 і поверніться у вихідну позицію. Після цього, те ж саме виконайте з лівою рукою і правою ногою.


 • У комплекс вправ з фітнесу вдома для схуднення повинні бути включені вправи для ніг, стегон, рук. Дуже важливо давати навантаження всьому тілу - тільки в цьому випадку можна домогтися максимального результату.
  Вправи з фітнесу вдома - це краще рішення для жінок і дівчат, яким не байдужий свій зовнішній вигляд і стан власної фігури.