Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити орігамі з паперу

Як зробити орігамі з паперу

Додано: 20.01.14
Як зробити орігамі з паперуОрігамі - це мистецтво конструювання з паперу. Вивчивши техніку орігамі мистецтва, ви зможете робити безліч виробів своїми руками, наприклад, квіти, фігурки тварин, предмети сервірування столу, світильники та вази з паперу. Деяка складність мистецтва орігамі полягає в тому, що при виготовленні виробів можна використовувати ножиці, клей. Також не можна робити розриви і надрізи.

Щоб навчитися правильно робити орігамі з паперу, вам потрібно ознайомитися з видами паперу та особливостями кожного з них. Папір для орігамі може використовуватися різна: газетний, друкарський, креслярський, шпалерна, оксамитова, шагренева і навіть картон. Важливо правильно підібрати вид паперу в залежності від виробу. Для перших проб орігамі краще використовувати газетний папір.

Навчання орігамі з паперу потрібно починати з ознайомлення з основними умовними знаками і позначеннями, а також основними базовими складками, які лежать в основі більшої частини моделей. До базових складкам можна віднести повітряного змія, блін, книжку, подвійний квадрат, двері, жабу, птицю, рибу, вертушку.

Однією з найпростіших форм орігамі є двері. Вона являє собою квадрат, розділений посередині суцільною лінією, а кожен отриманий прямокутник поділений пунктирною лінією строго по центру. Отримати таку фігуру можна, зігнувши квадрат навпіл, потім розігнувши його і зігнувши до лінії згину «дверцята» з двох сторін.

Наступним етапом вивчення техніки створення орігамі з паперу є виріб вертушка. Щоб її зробити, візьміть аркуш паперу, зробіть на ньому згин, який повинен вийти аналогічним фігури квадрата. Складіть аркуш паперу навпіл. Потім складіть навпіл і кожну його половину. У вас вийдуть «стулки». Потім розгорніть лист паперу, візьміть його за протилежні краї і підтягніть їх у напрямку згинів до середини квадрата. У підсумку ви отримаєте шестикутник з розрізом посередині і чотирма вільними кутами. Відігніть два протилежних кута, і ви отримаєте фігуру.

Не менш важливим для того, щоб навчитися робити орігамі з паперу, є елемент блін. Зробити його нескладно. Візьміть квадрат паперу, загніть всі його чотири кута в напрямку до центру. У підсумку ви отримаєте менший квадрат, який і називають млинцем.

Перш ніж робити фігурки орігамі з паперу, ви повинні запам'ятати, що всі згини на кожному етапі роботи повинні виконуватися правильно і чітко, щоб у процесі роботи вони не накладалися один на одного і не зміщували елементи. Інакше можливо, що вам не вдасться скласти фігурку до кінця.

Як зробити орігамі з паперу: квіти

Квіти є дуже популярним видом орігамі з паперу. Ви можете створювати різні квіти, але якщо ви новачок, найбільш підходящий варіант - зробити троянду з паперу.

Аркуш паперу квадратної форми зігніть навпіл по горизонталі, потім розгорніть лист. Зробіть це так, щоб лінія згину перебувала чітко посередині. Потім складіть папір для орігамі так, щоб у вас вийшло 16 рівних квадратиків. Отриману заготівлю потрібно поділити по діагоналях. Потім визначте центр майбутнього квітки. Зігніть аркуш навпіл і на місці згину складіть верх вниз на третину від ділення маленького квадрата. Зробіть те ж саме з вертикальною лінією згину. Зігніть і діагоналі. Далі зігніть аркуш центральними лініями і відмітьте квадрат по центру. За допомогою допоміжних ліній зігніть папір так, щоб в середині вийшов невеликий об'ємний квадрат. Щоб зробити квітка об'ємним, вирівняйте вигини кручення. Їх у квітці всього 13. Вирівняйте вигини для того, щоб квітка тримав форму і не разгибался. З одного боку загніть краї всередину, щоб зробити повноцінний бутон. У вас вийшла оригінальна троянда з паперу.