Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вироби для дачі своїми руками

Вироби для дачі своїми руками

Додано: 26.08.14
Вироби для дачі своїми руками

Багато людей хочуть навчитися робити вироби для дачі своїми руками . Дача - це місце не тільки для роботи, але і для відпочинку. Тут можна насолоджуватися свіжим повітрям, красою природи. Сьогодні ми поговоримо про те, як зробити вироби для дачі своїми руками з дощок. Щоб вироби для дачі своїми руками вийшли красиві і довговічні, можна взяти звичайні дошки, вірніше обрізки дощок і змайструвати щось таке. Наприклад, вітряк, яка буде радувати око, навіть при невеликому подиху.

Вітряк із обрізки дощок своїми руками


Вироби для дачі своїми руками

У хліві чи на горищі можна провести «ревізію» і відшукати необхідну кількість матеріалу. При виготовленні млини-вироби на дачі своїми руками, потрібно особливу увагу приділити виготовлення лопатей. Вони повинні бути єдиного розміру і кріпитися під ухилом, приблизно 15 градусів.


Вироби для дачі своїми руками: для того, щоб лопаті оберталися, необхідно встановити механізм, який легко відшукати в старих запчастин. Виготовлену млин необхідно обробити захисними матеріалами або фарбою для зовнішніх робіт, це допоможе захистити виріб від вологи.

Дитячий куточок для дачі з дощок


Вироби для дачі своїми руками

Дачний період повинен приносити радість не тільки для дорослих, але і для дітей. Не можна забувати про те, що дітям на дачі не дуже цікаво. Немає інтернету або, взагалі, телевізора. Для того, щоб час на природі принесло користь і задоволення, можна обладнати дитячий куточок. У цьому знадобляться обрізки дощок. Це прекрасний приклад вироби на дачі своїми руками.

Пісочниця та інші вироби для дачі своїми руками


Є кілька варіантів вироби своїми руками на дачі, серед них пісочниця, яка обов'язково повинна щільно закриватися. Особливою популярністю користуються хатини на дереві. Але це грандіозні споруди. Якщо задатися ідеєю про вироби на дачі своїми руками, то для хлопчиків можна побудувати багаторівневу гоночну трасу. А для дівчаток обладнати будиночок для ляльок, який можна облаштувати залишками шпалер, тканиною тощо

Грядки з дощок своїми руками


Діти люблять влаштовувати свої міні городи. Можна за допомогою дощок обладнати невеликі грядки з дощок своїми руками. вироби на дачу своїми руками можуть бути самими різними, якими підкаже уява.

Вироби своїми руками на дачі відео


Прикольне відео, вироби своїми руками на дачі робити дуже просто, сміться самі на відео.