Корисні поради
на всі випадки життя
» » Восьминіг з кришок від пластикових пляшок

Восьминіг з кришок від пластикових пляшок

Додано: 21.04.15
Восьминіг з кришок від пластикових пляшок


Такого веселого восьминога можна зробити дуже легко, використовуючи лише кришки від пластикових пляшок, мотузочки і мінімум інструментів. Восьминіг може прикрасити ваш сад-город або стати іграшкою для дитини. Міні-восьминога можна помістити на ялинку ялинкову іграшку.


Кількість кришок, які нам знадобляться, безпосередньо залежить від передбачуваних розмірів восьминога. Для восьминога, зображеного на фото, знадобилося 64 маленькі кришки і 4 великі (від пластикових каністр).

Насправді, то скільки ніг буде у вашого восьминога, залежить тільки від вашого бажання. В даному випадку використано 8 кришок для кожної ноги, всього ніг також 8. Кришки бажано брати кольорові, так виріб буде виглядати більш симпатичною.

Голова восьминога складається з 4 великих кришок, просвердлених з допомогою дриля рівно посередині і надягнутих один на одного. Через це наскрізний отвір потрібно буде пропустити 8 мотузочок/тесемочек,складених разом. Зверху необхідно зав'язати їх у вузлик. Потім на кожну мотузочку потрібно нанизати 8 маленьких кришок від пластикових пляшок, просвердлених з боків (дірки повинні бути зроблені один навпроти одного). Після того, як ви наділи кришечки, кожну мотузку потрібно зав'язати у вузлик.

Очі восьминога можуть бути приклеєні або намальовані водостійким маркером. Можна також зробити їх з паперу або картону.

Якщо ви плануєте повісити виріб, потрібно буде прикріпити невелику петельку до голови восьминога.

Ось і все, восьминіг з пластикових кришок готовий! Ця проста симпатична виріб порадує вас і ваших дітей.