Корисні поради
на всі випадки життя
» » Плівковий обігрівач

Плівковий обігрівач

Додано: 04.01.15
Плівковий обігрівач
У сучасному інтер'єрі вже не місце застарілих систем опалення, але вибір обігрівача раніше справа складна. Завдяки розвитку технологій з'явився економічний, безпечний, непомітний плівковий електричний обігрівач.

Принцип дії плівкового обігрівача


Обігрівач плівковий являє собою покриті плівкою інфрачервоні елементи, які під дією електрики створюють промені. За аналогією з сонячними променями вони нагрівають поверхню, з якою стикаються. Тобто основна відмінність такої системи опалення полягає в тому, що відбувається нагрівання конструкцій, а не повітря. Це сприяє рівномірному нагріванню приміщення, без скупчення теплого повітря під стелею. Потужність плівкових обігрівачів може бути різною в залежності від параметрів приміщення і від того, буде це єдине опалення чи додаткове.

Розташування плівкових обігрівачів


Оскільки інфрачервона плівка дуже тонка - всього 3 мм в товщину - вона легко сховається під час ремонту під оздоблення підлоги, стін чи стелі. Колись популярні зовнішні настінні плівкові обігрівачі, безсумнівно, поступаються тим, які монтуються всередину. По-перше, вони помітні в інтер'єрі і не завжди вдало його доповнюють, по-друге, вони можуть нагрівати дуже обмежені зони, у той час як сучасні інфрачервоні плівкові обігрівачі не мають обмежень по площі. Втім, стіни плівка монтується рідко, звичайно виникає питання - віддати перевагу плівкові обігрівачі стельові або встановити їх в підлогу. І один, і інший варіант справляються зі своїми завданнями, але тепла підлога все ж краще. Промені інфрачервоного плівкового стельового обігрівача не можуть досягти всій поверхні підлоги, оскільки частина його закрита меблями, у той час як промені, спрямовані від підлоги рівномірно розподіляють тепло за рахунок конвекції.