Корисні поради
на всі випадки життя
» » Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Додано: 30.06.15
Камбоджа – унікальна держава, яка ніби загубилося в густих і мальовничих джунглях, про його існування і красі відомо далеко не всім, навіть дуже досвідченим мандрівникам.
Камбоджа – це край воістину неймовірних палацових комплексів і храмів, найчистіших озер, найцікавіших національних парків і, що важливо, непоганих морських курортів, які по своїй красі і екзотики легко порівняти з пляжами Таїланду.
Королівство Камбоджа розташувалося на території Південно-Східної Азії, його основними сусідами є Лаос, В'єтнам і Таїланд.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

І якщо останні дві країни – вже давно і активно розвиваються в туристичному напрямку, то Камбоджа тільки починає свій гіллястий шлях, однак, останні роки кількість туристів і мисливців за старовиною істотно збільшилася.
Відпочинок в Камбоджі – це завжди цікаво і захоплююче, різноманітності немає меж, мабуть, тут кожен зможе знайти розвагу по інтересам і, що важливо, по кишені.

Як дістатися, і потрібна віза??


Один з найголовніших і хвилюючих питань – як дістатися до місця призначення? Варто відзначити, що прямих рейсів з України в цьому напрямку немає, в основному, всі добираються через сусідні держави, тому виникає додаткова можливість по дорозі заглянути у В'єтнам або Таїланд.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Переліт до Азії виснажливий, може тривати більше 10-ти годин, проте, й літаки для таких рейсів, найчастіше, надаються дуже комфортабельні.
Що стосується візи, то для жителів України її доведеться оформити, правда, нічого складного в цьому немає: зробити це можна в консульстві Камбоджі в своїй країні або ж купити візу прямо на кордоні. Багато мандрівників обирають другий варіант, це простіше, та й по грошах виходить недорого.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Існує кілька тип віз в Камбоджу: транзитні (А, В), короткострокові (C, сюди ж входять туристичні), а також національні (D). Також існують свої правила перетину кордону, стосовно ввозиться і вивозиться суми грошей, а також інших речей, наприклад, коштовностей, предметів, диких тварин і так далі.

Трохи про клімат


Вирушаючи в будь-яку подорож, необхідно обов'язково дізнатися про клімат країни, адже від цього безпосередньо залежить наповнюваність вашої валізи, а також вибір сезону для відпочинку. Слід знати, що в Камбоджі клімат тропічний, який чітко ділиться на два сезони: сухий і сезон дощів.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Перший триває з середини листопада по квітень місяць, саме цей період вважається найбільш сприятливим для відвідування країни. Найспекотніші температури припадають на весну, а сама ж приємна погода (від +22° до +26°) – взимку. Період дощів – з кінця весни по жовтень, щоправда, варто зауважити, що опади тут хоч і сильні, але короткочасні.

Куди податися?


Мабуть, основною метою 99.9% всіх туристів, які прагнуть сюди потрапити, була і залишається давня столиця Кхмерської імперії, в місто Ангкор, який в свою епоху був одним з найвеличніших міст світу!
Основною визначною пам'яткою цього мета залишається величезний місто-храм, який складається з двох значних храмових комплексів. Ангор-ват – один з них, являє собою складну трирівневу конструкцію, яка складається з безлічі сходів і переходів, а також увінчана п'ятьма величезними баштами, обриси яких передають в собі всю велич кхмерського народу.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

На багатьох туристичних фотографіях і проспектах Камбоджі, а також державний прапор країни можна побачити саме цей великий місто-храм, який розкинувся на території в більш ніж 400 кв. кілометрів! Ангкор-ват будувався протягом 30-ти років, на його території розташовано більше 200 монументів і споруд.
В X-XII столітті був найбільшим і культовою спорудою в усьому світі, про його храмах було відомо практично по всьому світу. До речі, якщо вже все-таки будете в Камбоджі, то обов'язково загляньте в Ангкор-Тхом, є центральною частиною всього комплексу. Обов'язково подивіться високими вежами (близько 23 метрів), а також загляньте на терасу Слонів, висота якої становить 350 м!
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Крім Ангкора з його численними палацами і храмами, де, мабуть, можна з великим інтересом провести мало не всі подорож, не зайвим буде заглянути в Сиамриал, який називають «воротами» до Ангкору.
Ще кілька десятиліть тому це був невеликий і тихий містечко, але сьогодні ж тут можна зустріти велику кількість паломників і любителів давньої історії.
Незайвим буде відвідати столицю країни, Пномпень, який колись був одним з найкрасивіших міст Азії, сьогодні ж, після воєн і численних перебудов, він більше нагадує середньостатистичний мегаполіс з великими будівлями, ніж автентичний містечко Азії.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Окрім міст і численних пагод, палаців і храмів, в Камбоджі також є природні пам'ятки, наприклад, ціла низка гірських ланцюгів, найвідоміші з них – Слонові і Кардамоновие.
Саме там розташувався самий відомий національний парк країни, куди туристи і місцеві нерідко їздять з екскурсіями. У Західній частині країни розташувалося її найбільше озеро Тонлесап, про красу якого ходять справжні легенди.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Крім того, не зайвим буде відвідати найбільший парк Камбоджі – Вирчай, а також національний парк Реам, який охороняє мангрові зарості і вічнозелені вологі ліси.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Якщо ви хочете відчути на собі пляжні курорти, то з упевненістю вирушайте в Сіануквіль, який славиться найкращими і комфортними пляжами країни. Що найцікавіше, вони дійсно нічим не гірше, ніж аналогічні пляжі в тому ж Таїланді, але, що важливо, менш людні і більш чисті.
Цікавий відпочинок в неймовірній Камбоджі (фото)

Тут же можна знайти безліч кав'ярень і ресторанчиків з місцевою або будь-який інший кухонь світу, в більшості з них готують страви з морепродуктів, риби і рису. Крім того, Камбоджі належать кілька відокремлених і дуже мальовничих островів, відпочинок на яких з кожним роком приманює все більше число туристів. Поспішайте і ви схопити свій шматочок раю на узбережжі Сіамської затоки!