Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мазі від молочниці у чоловіків. Лікування молочниці у чоловіків

Мазі від молочниці у чоловіків. Лікування молочниці у чоловіків

Додано: 02.10.15

Молочниця сприймається як жіноча хвороба. Однак кандидоз зустрічається і у чоловіків, тільки внаслідок особливостей будови статевих органів недуга протікає в більш легкого ступеня і практично безсимптомно. Мазі від молочниці у чоловіків дозволяють не тільки усунути симптоматику, але і нейтралізувати збудників захворювання.

Мазі від молочниці у чоловіків. Лікування молочниці у чоловіків

Характеристика проблеми

Кандидоз у чоловіків виникає на тлі загального зниження захисних сил організму при наявності хронічних захворювань. Якщо симптоматика проявляється тільки на статевому члені, то захворювання називається баланитом (поверхневий кандидоз). Якщо ж запальний процес стосується крайньої плоті, розвивається кандидозний баланопостит.
У тому випадку, якщо на початковій стадії не було надано необхідне лікування і відбувається поширення грибків на область калитки та паху, захворювання переходить в кандидозний простатит або уретрит.

Мазі від молочниці у чоловіків ефективні на різних стадіях захворювання, головне - правильно підібрати лікування, його тривалість і періодичність використання протигрибкових засобів.

Ознаки молочниці

В залежності від роботи імунної системи чоловіка та ступеня розвитку захворювання можуть бути наступні симптоми:

 • біль, печіння, свербіж при сечовипусканні;
 • підвищена ерекція внаслідок подразнення нервових закінчень, при цьому під час статевого акту у чоловіка будуть присутні неприємні відчуття, печіння, свербіж і біль;
 • набряк голівки статевого члена і крайньої плоті;
 • неприємний запах скисшего молока;
 • наявність сіро-білих виділень, які локалізуються на голівці члена або під крайньою плоттю, при спробі позбавитися від них, можуть утворюватися ранки, кровоточиві ерозії і виразки.

  На питання про те, чи передається молочниця чоловікові, можна дати однозначну позитивну відповідь. Тому обом партнерам потрібно стежити за станом свого здоров'я і забезпечувати обличчясту гігієну.

  Причини виникнення захворювання

  Незахищений статевий акт є лише одній з можливих причин зараження, але варто зауважити, що у чоловіка, що не має ніяких статевих інфекцій і інших хронічних захворювань, імунітет хороший, і молочниця виліковується за допомогою самоочищення. Якщо ж виникла симптоматика цієї недуги, важливо звернути увагу на стан свого здоров'я.

  Для цього потрібно пройти комплексне обстеження всього організму на предмет виявлення прихованих інфекцій, що провокують розвиток молочниці. Відвідувати фахівця необхідно при виявленні перших дискомфортних відчуттів або виділень, щоб визначити, чи є молочниця у чоловіків. Лікар зможе на основі отриманих результатів поставити правильний діагноз і призначити лікування.

  Причини появи кандидозу, не пов'язані зі статевою сферою

  Захворювання чоловіка може бути абсолютно не пов'язано з зараженням від жінки, яка страждає молочницею. Причин прояву проблеми в цьому випадку може бути кілька:

  • Захворювання ендокринної системи, порушення обмінних процесів в організмі і цукровий діабет є першими причинами, внаслідок яких може виникнути кандидоз. Це пов'язано з наявністю надмірної ваги, при якому підвищується потовиділення і в паховій області з'являються сприятливі умови, в яких швидко розмножуються хвороботворні грибки.

  Мазі від молочниці у чоловіків. Лікування молочниці у чоловіків


  • Прийом кортикостероїдів і антимікробних препаратів у великих кількостях може викликати пригнічення корисної мікрофлори статевої сфери чоловіки і зниження імунітету, що також викликає розмноження грибкової флори. Мазі від молочниці у чоловіків при недотриманні дозування та тривалості лікування можуть викликати ускладнення захворювання.
  • Гіповітаміноз і захворювання ШЛУНКОВО-кишкового тракту можуть послужити причиною розвитку кандидозу.
  • Вживання алкоголю в деяких випадках також викликає роздратування і свербіння в області статевого члена, які свідчать про наявність легкого ступеня молочниці.
  • Якщо чоловік часто піддається нервових навантажень, стресів, емоційної напруги, не виключено зниження імунітету і розвиток легкого ступеня кандидозу.

  Знаючи, чи передається молочниця чоловікові, можна набагато спокійніше ставитися до появи симптомів. Щоб не звинувачувати у всьому свою партнерку, необхідно спочатку встановити причину зараження і пройти обстеження.

  Усунення проблеми

  Для лікування кандидозу у чоловіків використовуються різні мазі і креми, що володіють антимикотическим впливом на збудників захворювання. При важкій формі молочниці крім місцевого застосування мазі необхідно залучати пероральні препарати, які вирішують проблему зсередини.

  Мазі від молочниці у чоловіків. Лікування молочниці у чоловіків

  Мазі від молочниці у чоловіків дуже дієві, і в більшості випадків їх застосування достатньо для усунення не тільки симптоми, але й причини. Хронічна форма вимагає лікування не тільки самої молочниці, але і захворювання, що викликало її появу. Разом з цим необхідно вживати вітамінні комплекси або імуномодулятори, які дозволять відновити природний імунітет.

  Препарати для лікування молочниці

  Найпоширенішими засобами для усунення молочниці у чоловіків є мазі для місцевого застосування. До найбільш затребуваним відносяться:

  • "Клотримазол" – має направлений спектр дії, застосовується лише після призначення лікаря з суворим дотриманням дозування та тривалості лікування. У невеликих дозах припиняє ріст грибків, із збільшенням обсягу спостерігається повне знищення грибкових мікроорганізмів. Чоловікові проти молочниці ця мазь призначається при тяжкому перебігу захворювання.

  Мазі від молочниці у чоловіків. Лікування молочниці у чоловіків


  • "Кандид" – мазь, що забезпечує усунення молочниці, викликану будь-якими видами грибів, використовується також при дерматомікозі і дерматозі шкірних покривів паховій області і статевих органів. Надає ефективну протизапальну та протисвербіжну дію.
  • "Пімафуцин" – ціна мазі робить її найбільш популярною для лікування молочниці. У складі діючою речовиною є натаміцин. Речовина блокує ріст і розмноження клітин грибів допомогою впливу на клітинну стінку.

  Мазі від молочниці у чоловіків. Лікування молочниці у чоловіків

  Не можна займатися самолікуванням! Перш ніж призначити лікарський препарат, лікар проведе обстеження, і на основі отриманих аналізів підбере оптимальний варіант, здатний ефективно усунути інфекцію.

  Правила обличчястої гігієни

  Для якнайшвидшого одужання та профілактики повторного зараження потрібно дотримуватися правила інтимної гігієни. Найважливішою є чистота рук, особливо до і після відвідування туалету.

  Білизна має бути виготовлено з натуральних тканин і вільно облягати тіло. Щодня потрібно стежити за чистотою тіла і міняти білизну. "Пімафуцин", ціна якого є доступною (60 грн за 100-грамову тубу), в будь-якому випадку обійдеться дорожче, ніж профілактика захворювання.

  Як уникнути проблеми?

  Для профілактики молочниці можна використовувати спеціальні засоби для інтимної гігієни, призначені для чоловіків. Вони не подразнюють слизову та шкіру статевих органів, запобігають появі грибкової інфекції.

  Завдяки цьому не доведеться купувати мазь від молочниці для чоловіків, ціна якої буде набагато вище, ніж гігієнічного засобу для миття статевих органів. Регулярне підтримання чистоти тіла та білизни є основним профілактичним заходом з метою недопущення розвитку більшості статевих інфекцій.