Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найбільший аквапарк в Європі: спекотне сонце, чиста вода і море незабутніх вражень

Найбільший аквапарк в Європі: спекотне сонце, чиста вода і море незабутніх вражень

Додано: 05.10.15

Ласкаве ніжне сонце, тепле море з смарагдовою водою, невимовно приємні морські прогулянки на казкових яхтах і теплоходах, купання та веселощі на атракціонах трьох величезних аквапарків – всім цим та багато інших розваг можна насолодитися в прекрасному місті біля Чорного моря, ім'я якому - Геленджик.

«Золота бухта» – чудовий і найбільший аквапарк в Європі

У 2004 році в Геленджику біля Чорного моря був побудований аквапарк – найбільший не тільки в Росії, але і в Європі. Крім цього, розважальний центр входить у п'ятірку найпрестижніших комплексів Європи, що сприяє ще більшому залученню в ці краї туристів з далекого зарубіжжя. Загальна територія аквапарку становить 15 гектарів.
Перш ніж представити найбільший відкритий аквапарк в Європі, давайте подивимося, що є ще в плані розваг в Геленджику.

Розваги в Геленджику

Одна з найкрасивіших в Європі міських набережних довжиною 12000 метрів - саме жваве місце гулянь в Геленджику. Тут є дуже численні затишні ресторани, різноманітні бари та кафе.

Найбільший аквапарк в Європі: спекотне сонце, чиста вода і море незабутніх вражень

Безліч гарних дитячих затишних парків, алей і три великих аквапарку представлені для відпочиваючих дорослих і дітей. Можна і в горах виявитися, проїхавши на одному з трьох канатних шляхів. Одна з доріг в гору проходить над сафарі-парком.

Найбільша в Росії колесо огляду розташоване в парку «Адмірал Врунгель», діаметр його становить 80 метрів. А в океанаріумі – найбільші в Росії акваріуми з самими різноманітними мешканцями океану.
Працюють в Геленджику наступні аквапарки: «Бегемот», «Дельфін» і величезна «Золота бухта». Останнім немає рівних у всій Європі.

Найбільший аквапарк в Європі: спекотне сонце, чиста вода і море незабутніх вражень

На території "бухти Золотий"

Чим може порадувати туристів найбільший аквапарк в Європі? Геленджик розташований на березі прекрасного Чорного моря, де і знаходиться "Золота Бухта", задумана і побудована у комплексному стилі зі змішанням різних культур різних епох. Гуляючи по території, відвідувачі можуть пройти усі куточки парку, не потрапляючи на колишні маршрути.

Найбільший аквапарк в Європі: спекотне сонце, чиста вода і море незабутніх вражень

Все тут збудовано 67 спусків найрізноманітнішої складності (аж до 137 м), 17 басейнів, 10 різних атракціонів і 44 гірки (до 25 м).

Все це функціонує комплексами так, щоб не було проблем з очікуваннями в чергах для того, щоб отримати задоволення на тому чи іншому узвозі.

Є тут і величезний ресторан (700 місць), літнє кафе і піцерія.

Дитячі атракціони

Найбільший аквапарк в Європі оснащений чудовими і дуже численними дитячими атракціонами. Є для малюків дивовижний містечко, прекрасна площадка з найрізноманітнішими гірками, гойдалками та батутами. Ця ділянка виконаний у вигляді казкової старовинної фортеці, а водні атракціони розраховані на дітей практично будь-яких запитів і віків.

Причому є і гірки висотою не більше 1 метра - навіть для самих маленьких діточок - і чарівні фонтанчики. Є і незвичайні будови, наприклад, корабель піратів з водяними гарматами і багато іншого, де малеча з великим задоволенням розважається.


Найбільший критий аквапарк в Європі

Найбільший критий європейський аквапарк має красиву назву "Тропічний острів" (Tropical Islands). Він розташований на північно-сході Німеччини (Бранденбург). Не тільки в Європі, але і в світі цей комплекс є найбільшим за своїми розмірами.

Найбільший аквапарк в Європі: спекотне сонце, чиста вода і море незабутніх вражень

Все це гігантська диво влаштовано в будівлі занедбаної військової бази. Це споруда – приміщення ангару, перш було стоянкою для дирижаблів, - перетворено в найсучасніший центр розваг і видів спорту на воді. Розмір території становить площа 8-мі футбольних полів.

Найбільший аквапарк в Європі (критий) являє собою дивовижної краси тропічний оазис з екзотичними пальмами, ліанами, солом'яними хатинами і басейнами. Вся довжина його становить 360 метрів, а в ширину він – 210 метрів.

Територія цього комплексу має різні тематичні ділянки: “Квітковий світ", "Тропічна село", басейни з красивою назвою "Південне море" і з не менш екзотичним – "Лагуна Балі". Також є безліч водоспадів, піщаних пляжів зі спортивними майданчиками, джакузі і самий значний у Німеччині атракціон (висота 25 м).

Найбільший аквапарк в Європі: спекотне сонце, чиста вода і море незабутніх вражень

Кожному з відпочиваючих в такому затишному райському куточку видається, що він знаходиться на спекотному казковому курорті. А розташований він у самому центрі Європи.

Висновок

Хочеться відзначити (причому, з гордістю), що в 2015 р. найбільший аквапарк в Європі "Золота бухта" був удостоєний престижної почесної міжнародної премії "Золотий Поні" за створення чудовою незабутньої атмосфери в парку для абсолютно всіх вікових груп, сервісу на найвищому рівні і за казкову красу його пейзажів.

Для любителів адреналіну і спокійного відпочинку, для пар і великих родин є можливість вибору найрізноманітніших аквапарків, щоб відпочити в будь-який час року.