Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дельфінарії Криму - дивовижні місця

Дельфінарії Криму - дивовижні місця

Додано: 06.10.15

Який дельфінарій краще в Криму? Таке питання часто задають ті, хто приїхав на відпочинок на півострів. Щоб розібратися в цьому питанні, потрібно перелічити всі подібні заклади.

Дельфінарії Криму - дивовижні місця

Почнемо, мабуть, з кількості. Зараз на півострові функціонує вісім дельфінаріїв. Всі ці заклади зазвичай розташовуються поблизу населених пунктів, тому до них легко дістатися на будь-якому виді громадського транспорту.

«Акварель»

Це найсучасніший і кращий дельфінарій в Криму. Знаходиться він в Алушті. Розташований під куполом (прозорим). Зал вміщує сімсот чоловік.

У цьому дельфінарії є два басейни для тварин. Один призначений для демонстрації, саме там і розгортається дійство. Другий – це карантинний, там морські мешканці люблять відпочивати і проходити реабілітацію.
Вода в басейнах морська, але вона проходить доочистку.

У виставі беруть участь морські котики, дельфіни-афаліни. Також для дітей з обмеженими можливостями проводять сеанси дельфінотерапії.

Заклад відкрито в вихідні і будні. Цей дельфінарій розташований в 250 метрах від морського узбережжя і в 50 метрах від зупинки маршруток.

У Партеніті

У Партеніті розташований ще один дельфінарій. Він перебуває у залі з закритим басейном санаторію "Крим".

Подання тут проходять цілий рік. А з 2003 року тут також проводяться курси дельфінотерапії (їх тривалість - десять днів)

Заклад в Євпаторії

Описуючи дельфінарії Криму, слід зупинити свою увагу на закладі, який знаходиться в Євпаторії. Воно розташовується в будівлі колишньої водолікарні. Цей дельфінарій розрахований на 250 відвідувачів. У літній час (з травня по жовтень) щодня чотири рази в день в ньому проходять виступи морських тварин. У зимовий час (з грудня по квітень) дельфінів можна побачити лише по вихідних.
Тривалість вистави – сорок хвилин. У ньому беруть участь Ян, Гамма і Игмас (три дельфіна). Ці розумні тварини виконують різні складні трюки, танцюють ламбаду, грають з людьми і навіть співають і малюють.

Дельфінарій в Коктебелі

Дельфінарії Криму - дивовижні місця

Якщо ви любите відвідувати дельфінарії Криму, то зверніть увагу і на коктебельское заклад. Знаходиться воно по вулиці Морській, 77 біля аквапарку. Дельфінарій розташований в сорока метрах від урізу води. Почалося будівництво цього закладу ще в далекому 2006 році. Через рік воно було завершено. Відкриття його відбулося в 2008 році.

Проектували дельфінарій за міжнародними стандартами. Містять морських тварин у відповідності з усіма затвердженими вимогами.

Що являє собою цей дельфінарій? Це єдиний комплекс з трибунами, відкритим басейном і підсобними приміщеннями. У зимовий час куполом закривається басейн.

Виступи проходять з травня по жовтень. Артистами є морські котики і дельфіни. Відгуки численних глядачів свідчать, що подібні виступи не залишать байдужим нікого.

В Арт-бухті

Розглядаючи дельфінарії Криму, не можна не згадати про закладі, який знаходиться в Арт-бухті. Це візитна картка Севастополя.

Учасниками шоу є граціозні і розумні чорноморські дельфіни-афаліни, а також північні морські котики. Той, хто хоче, може поплавати або сфотографуватися з цими тваринами. Природно, не безкоштовно.


Дельфінарій працює практично щодня (крім вівторка та понеділка) з травня по вересень. Вистави починаються о 14 годині.

Дельфінарії Криму - дивовижні місця

В Козачій бухті

Який ще є дельфінарій в Криму? Той, який розташований в Козачій бухті. До речі, цей дельфінарій один з найбільших в Європі.

На території закладу проводяться сеанси дельфінотерапії. Подібні курси корисні для дітей і дорослих з різними психічними захворюваннями (мігрень, синдром хронічної втоми, депресивні стани тощо).

Протипоказання:

• інфекційні, шкірні захворювання;

• онкологічні хвороби;

• епілептична хвороба в стадії загострення.

Час проведення терапії: з 14 до 16 годин. Проходять заняття щодня, крім неділі.

Зазначимо, що цей дельфінарій не практикує розважальні вистави.

Карадазький

Де в Криму дельфінарій ще є? Наприклад, в Карадазі. Знаходиться він поблизу сел. Курортне (це між Феодосією і Судаком), на території заповідника «Кара-Даг».

Спочатку дельфінарій цей був організований для вивчення можливостей використання дельфінів у військових цілях. Тут проводилися різні наукові дослідження. З плином часу довелося влаштовувати і атракціони з дельфінами для забезпечення фінансування.

Дельфінарії Криму - дивовижні місця

До речі, подання тут дуже цікаві. Трюки морських котиків і дельфінів – це захоплююче видовище, яке не залишить нікого байдужим. Тут морські тварини роблять сальто, співають, танцюють, малюють. Дельфіни стрибають крізь кільця, грають з м'ячем. Малюнки, які були створені ссавцями, можна придбати на аукціоні. Іноді такі шедеври продаються навіть за кілька сотень доларів.

Після вистави можна сфотографуватися з тим артистом, який найбільше запам'ятався.

Відзначимо, що поряд з дельфінарієм розташований акваріум. Там можна побачити практичних всіх риб, які мешкають у Чорному морі.

«Акваторія»

В Ялті знаходиться театр морських тварин. Ссавці виступають тут нарівні з людьми. Вони виконують спортивні трюки, демонструють вокальні дані.

Дельфінарії Криму - дивовижні місця

Театр знаходиться під відкритим небом. Тому під час вечірніх програм можна побачити салют, вогняне шоу та феєрверк.

Висновок

У нашій статті ми перерахували популярні дельфінарії Криму. Як бачите, на півострові багато подібних закладів. Кожне з них має свої особливості.