Корисні поради
на всі випадки життя
» » Розваги в Витязево - які вони?

Розваги в Витязево - які вони?

Додано: 07.10.15

Як весело організувати відпочинок в Вітязево? Розваги допоможуть у цій справі. А що цікавого є в селищі? Які конкретно розваги в Вітязево можна відвідати і дорослим, і дітям?

Цікава інформація

Безумовно, про всіх заходах такого роду буде сказано найдокладнішим чином, але історія курортного селища так цікава, що обійти її стороною просто не вдасться. Раніше це містечко мало зовсім іншу назву, яке безпосередньо було пов'язано з населяли його греками - Понт Евксинський. Нове найменування - Витязево - селище отримав за прізвищем майора, який прославився під час російсько-турецької війни. Витязево називають місцеві жителі маленькими Афінами, тому що багато будинків мають прикраси у вигляді статуй і орнаменту з античних часів. Фасади будівель, їх обстановка всередині нагадують давню Елладу. Але характерною особливістю цього курортного селища є те, що маса цивілізованих благ для людини сусідять з відсутністю міського шуму.
Розваги в Витязево - які вони?

Розваги

Розваги в Вітязево вельми різноманітні. Для дорослих працюють спеціальні школи кайтсерфінгу, пропонуються водні лижі напрокат і парашути, маски для плавання. Тим, хто віддає перевагу відпочинку на суші, теж буде чим зайнятися: маршрути на конях, велосипедні поїздки, гірські річки.

Набережна Паралія і лунапарк

Які ще є розваги в Вітязево? Самим незабутнім місцем у селищі є набережна Паралія. Тут розташований лунапарк. Самий великий список атракціонів буде представлений саме тут. Нещодавно відкрився аквапарк оформлений в дусі історичного минулого селища - в грецькому стилі. Чого тільки не придумали творці цих двох парків! Вири і падіння, штучні річки і лабіринти
Розваги в Витязево - які вони?

Приїжджають насолодитися красотами курортного містечка будуть раді, що заплатять не так багато і потраплять в парк розваг в Вітязево «Візантія». Там представлено велику кількість цікавих атракціонів, які придивляться не тільки малюкам, але і дорослим.

Парк знаходиться в першій курортній зоні селища. Тут є і 3D-кінотеатри, і різні ігри, в яких можна отримувати призи. Крім цього, є картинг. Також там встановлено колесо огляду, висота якого становить 25 метрів. Подібний атракціон подобається не тільки дорослим, але і підліткам.

Є також автодром. Керувати машинками тут можуть навіть діти, які не досягли вісімнадцяти років. У цій справі найголовніше – вміти тримати кермо. Якщо дитина не дістає до педалей, то він може взяти з собою когось із родичів (маму, тата, дядька або старшу сестру).

У парку також є цікавий атракціон під назвою «Лабіринт Мінотавра». Його побудували 8 років тому. Коли ви опуститеся в «Лабіринт», ви потрапите в дивовижний і цікавий світ Давньої Греції.

Безумовно, в парку «Візантія» представлено дуже багато різних каруселей. Працює він щодня з одинадцятої ранку до двох годин ночі. У вихідні дні парк відкривається на годину раніше, тобто чекає відвідувачів вже з десяти.

Розваги в Витязево - які вони?

Забави для дітей

Дитячі розваги в Вітязево досить різноманітні. Піщані пляжі мають рівне чисте дно, прозору воду і невелику глибину. Можна пройти кілька десятків метрів, перш ніж море почне доходити до рівня грудей і плечей дорослої людини.


Клімат тут не традиційний морський, а сухий, до якого можна легко пристосуватися. Величезним плюсом є те, що море і всі доглянуті пляжі, так як влада селища за цим дуже суворо стежать. Крім того, туристам будуть запропоновані за цілком прийнятними цінами всі засоби для купання дітей, навіси, парасольки, шезлонги, лежаки. Всілякі дитячі гірки, машинки і батути є на кожному пляжі. Є навіть пляжний дитячий садок.

За малюками дивляться досвідчені педагоги. Кафе пропонують спеціальне дитяче меню, в магазинах можна знайти багато дешевих речей для дитини. Гостьові будиночки забезпечені окремими кухнями, де вибагливі господині і мами готують їжу самостійно. Можна відвідати з дітьми два парку з захоплюючими розвагами, тераріум. Нічний клуб «Фаворит» запрошує в денний час на шоу-програми або вистави для малечі.

Ще розваги поблизу

В Анапі, яка всього в 11 кілометрах від Вітязево, можна піти в аквапарк, дельфінарій, океанаріум, заповідник і пінгвінарій. Всім відпочиваючим пропонується побувати на фермах по вирощуванню страусів і крокодилів.

Водні заняття

Розваги в Витязево - які вони?

Куди б не відправилися відпочиваючі, вони обов'язково заберуть з собою масу самих позитивних вражень та емоцій. Спортсмени зможуть насолодитися пляжним футболом, волейболом, плаванням. Любителі екстриму спробують свої сили, катаючись на «бананах», катамаранах і водних мотоциклах. Ті, хто не відмовився б спробувати міцні напої, можуть відправитися у винні льохи. Там їм будуть надані для дегустації найкращі кубанські сорти вин. Невеликі пасажирські судна гостинно запропонують випробувати радість від морської прогулянки під крики чайок. Майже всім, хто вибирає таке міні-подорож, вдається спостерігати пливуть поруч і пустуючих дельфінів.

Висновок

Тепер ви знаєте, які є цікаві розваги в Анапі. Витязево багате різними захоплюючими заняттями і місцями. Бажаємо вам приємного відпочинку!