Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сира гречка з кефіром вранці натщесерце

Сира гречка з кефіром вранці натщесерце

Додано: 01.07.15
Сира гречка з кефіром вранці натщесерце
Для того щоб мати прекрасне самопочуття і привабливий зовнішній вигляд, не обов'язково ковтати з десяток таблеток і витрачати всі свої гроші і час на відвідування косметичних кабінетів. Досить просто вранці натщесерце вживати сиру гречку в поєднанні зі смачним кефіром.

Користь від сирої гречки з кефіром


«Цариця круп», зелена гречка надає неоціненну користь на організм в цілому. Мало того, що вона з легкістю їм засвоюється, так ще і містить велику кількість білка. Цього не скажеш про неї у вареному вигляді. Найцікавіше, що в гречці міститься 25 раза більше клітковини, ніж у перловке, вівсянці або рисі. Це чудове антиоксидантний засіб.
Що стосується кефіру, то він допомагає їжі засвоюватися, нормалізуючи обмін речовин . А в зв'язку з швидким режимом сучасного життя, частим недосипанням, стресовими атаками порушується метаболізм. І чарівне поєднання сирої гречки з кефіром, особливо, якщо застосовувати вранці натщесерце, здатне подарувати заряд бадьорості та енергії на весь день.

Сира гречка з кефіром для схуднення


В якості сніданку, така суміш стане незамінною для тих, хто прагне досягти бажаних параметрів фігури і дивитися на себе в дзеркало з натхненням і захопленням. Гречка, залита на ніч кефіром, на ранок виходить повітряної і апетитною.
Правда, дієтологи не рекомендують трапезувати так кожен день. Перші три-чотири дні можна. Якщо «дивувати» цим блюдом свій організм кожен день, то настане пересичення даної їжею.
А, розглядаючи таке поєднання з точки зору аюрведичних знань, важливо відзначити, що гречка і кефір засвоюються лише в період з 8 до половини 10. До цього часу їжа просто почне гнити в організмі.
Ця дієта матиме позитивний вплив на організм лише деякий час. Потім варто урізноманітнити свій раціон іншими рецептами.